Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

Ania Kuczyńska to jedna z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych polskich projektantek mody. Tworzy mocną i charakterystyczną markę – jej styl określany jako ozdobny minimalizm jest hołdem dla szykownej i eleganckiej nonszalancji, charyzmatycznej kobiecości. Srebrne kółeczko –  znak rozpoznawczy projektantki – miało być tylko charakterystycznym dodatkiem, uzupełnieniem jej prac, czymś w rodzaju zewnętrznej metki. Ale przez kilkanaście lat swojego istnienia zdążyło rozpocząć własne, niezależne życie, zostać elementem szyfru, którym porozumiewają się miłośnicy projektów Ani Kuczyńskiej czy polskiej mody w ogóle. Można je znaleźć na lewym boku każdego ubrania. Dyskretne, lecz jednocześnie, dzięki srebrnemu połyskowi i intrygującej niedoskonałości kształtu, dobrze widoczne.

Kolekcja Gaia 22

Matka Ziemia wyłoniła się z Chaosu, uosabiała płodność i macierzyństwo, zrodziła Góry i Morze. Kolekcja Gaia inspirowana jest muzyką Velvet Underground & Nico. Miłością, gwiazdami, nocą, naturą i wulkanami. Zaprojektowana w duchu art-rock celebruje kobiety, ich piękno i blask.
Kolekcję charakteryzują miękkie, rozbudowane ramiona, misterne marszczenia, drapowania i rytmiczne zakładki. Projekty nawiązują do organicznych kształtów, inspirowanych naturą. Geometryczne mankiety kurtek, rygorystyczne stójki i minimalistyczne sukienki nadają ubraniom ponadczasowy charakter.
Muzami kolekcji są awangardowa piosenkarka Nico i aktorka Michelle Pfeiffer.
W kolekcji Gaia zostały użyte wysokogatunkowe wełny Merino, Cupro i ekoskóry, pochodzące z europejskich fabryk dbających o ochronę środowiska. Torby, paski i akcesoria są w 100% produkowane w przyjazny dla środowiska sposób, wykonane z garbowanych roślinnie, naturalnych skór. W celu ograniczenia śladu węglowego, ubrania są produkowane w Polsce, w lokalnych fabrykach. Marka podpisała deklarację 10 zasad United Nations Global Compact.
Marka odchodzi od typowych sezonów, dystansuje się do produkcji masowej na rzecz ponadczasowych i wysokogatunkowych klasyków.

"Bezsezonowy, całoroczny charakter projektów i ich wysoka jakość są wyrazem mojego szacunku i troski o środowisko"

Ania Kuczyńska 

 

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU

torby

ubrania

dodatki

ROZMIAR
ROZMIAR

KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
DŁUGOŚĆ
DŁUGOŚĆ
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Damskie ubrania i torby Ania Kuczyńska

1 produktów