Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

EISENBERG to francuska luksusowa marka kosmetyków, makijażu i perfum, której prawdziwą pasją jest piękno, perfekcja, sztuka i doskonałość!
José Eisenberg, genialny założyciel i twórca marki stoi za każdym aspektem i szczegółem działalności marki. Pracując razem ze swoim zespołem, każdego dnia nie zaprzestaje poszukiwań ku perfekcji, efektywności, innowacyjności, przyjemności zmysłowej, elegancji, luksusu i ponadczasowości.

Wszystkie produkty do pielęgnacji skóry EISENBERG korzystają z Formuły Trio-Molecular®, będącej owocem 15 lat badań i rozwoju: 3 cząsteczki zapewniające skuteczną profilaktykę przeciwstarzeniową i korekcję. To wyjątkowe połączenie uzupełnia wybór naturalnych składników każdego ukierunkowanego zabiegu pielęgnacyjnego EISENBERG. To odkrycie naukowe jest wyłączną cechą naszej marki i jest opatentowane na całym świecie.

L'Art du Parfum to wyjątkowa koncepcja, w której sztuka i perfumy łączą się, aby wyrazić esencję życia, zmysłowości, luksusu i piękna… José Eisenberg, miłośnik sztuki, zlecił Juarezowi Machado, kluczowej postaci współczesnej sztuki figuratywnej, przełożenie na maluje emocje, które przywołał podczas tworzenia swoich zapachów. Zmysłowy kurs we Wszechświecie EISENBERG, aby odkryć luksusową Kolekcję tak cenną, jak emocje, jakie mogą w Tobie obudzić.

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
CENA
OFERTA
OFERTA
+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
AKTYWNE FILTRY

POKAŻ WIĘCEJ

EISENBERG