Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

Witaj w świecie LEMISS, w którym dbałość o ciało i umysł są równie ważne. LEMISS wyrasta z holistycznego podejścia do ciała, a także z poszukiwania równowagi i doświadczenia radości oraz spokoju, jakie może dawać ruch. Ubrania te mają sprawdzić się świetnie zarówno na łonie natury, jak i w tkance miejskiej. Możesz praktykować w nich jogę, pobiegać po lesie, pójść na ulubione zajęcia na siłowni czy długi spacer, ale także potraktować jako bazę, która świetnie sprawdzi się w sytuacji zawodowej czy na spotkaniu z przyjaciółmi.

Materiały dobrane zostały z najwyższą starannością – nie tylko tak, by gwarantowały wygodę przy najróżniejszych ułożeniach ciała i oddychały wraz z nim. Wzięto również pod uwagę, by proces ich wytwarzania cechował się jak najmniejszą ingerencją w środowisko naturalne. Spora część materiałów pochodzi z recyclingu oraz wszystkie posiadają ekologiczne certyfikaty. Ubrania szyte są w całości Polsce.

LEMISS tworzą kobiety dla kobiet. Założycielkami marki są Julia Wieniawa i Roma Janota, a reszta zespołu też składa się z dziewczyn. Jesteśmy różne, ale łączy nas wspólna pasja do ruchu, chęć życia w zdrowiu i w zgodzie ze sobą.

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU

Ubrania

ROZMIAR
ROZMIAR

KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
OFERTA
OFERTA
+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
AKTYWNE FILTRY

POKAŻ WIĘCEJ

Damskie Ubrania Lemiss

39 produktów