Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

Bielizna damska MOVELLE to połączenie najlepszych materiałów i akcesoriów najwyższej jakości z elegancją, zmysłowością i perfekcją wykonania. Ręcznie szytą bieliznę tworzymy z myślą o kobietach, które chcą wyglądać i czuć się pięknie, seksownie i komfortowo. Wysublimowane kroje i wysmakowana pikanteria – takie są nasze modele biustonoszy, majtek, pasów do pończoch i body. 

Jako kobiety przechodzimy przez nieustanną metamorfozę. Jesteśmy kwitnącymi nastolatkami, dojrzewającymi do dorosłości, która przynosi pewność siebie i swojej tożsamości. Niekiedy zostajemy także matkami - a potem doświadczonymi życiowo mentorkami młodszych kobiet.

Na każdym z tych etapów życia zasługujemy na wsparcie i piękno, które będzie nas otaczać i cieszyć swoim widokiem. MOVELLE to marka, którą założyła Magdalena Palmer, nie mogąc odnaleźć na bieliźniarskim horyzoncie żadnej firmy, która uhonorowałaby potrzebę tego piękna i luksusu, na którą zasługiwała - na którą każda z nas zasługuje.

Dzięki naszej determinacji, by tworzyć bieliznę dla nowoczesnych wojowniczek i królowych metropolii, w ciągu ostatnich lat MOVELLE stało się nieodłącznym elementem szuflady każdej kochającej bieliznę fashionistki, która śledzi trendy i zależy jej na byciu świadomą konsumentką. Nasze projekty pojawiły się w VOGUE, Glamour, VIVA!, Playboy, InStyle, LIONS, i wielu innych wydawnictwach, które doceniły naszą wizję kobiecości o wielu twarzach.

Platerowane 18- i 24-karatowym złotem detale, pozyskiwane z najlepszych hiszpańskich, włoskich, szwajcarskich i polskich manufaktur materiały, i oryginalne wzory zapewniają naszym produktom niepodrabialny klimat kobiecości inkluzywnej. Celebrujemy kobiety dojrzałe i dojrzewające, delikatne i silne, beztroskie i stateczne, cis i trans. Styl nie ma dla nas rozmiaru, więc cały czas ulepszamy swoje produkty, by wzory kojarzone z drobnymi pięknościami zaczęły się sprawdzać także na średnich i dużych biustach i pupach.

Stawiamy veto niskiej jakości i półśrodkom. Wszystkim naszym produktom stawiamy to samo wymaganie bycia przedmiotem pięknym, w dobrym gatunku, i funkcjonalnym. Mówimy nie hurtowości i tworzeniu nieinteresujących kolekcji na akord. Bieliźniarstwo to sztuka, która wymaga czasu i kreatywności, i nie kultywujemy jej używając szablonu i sztancy, ani nie idziemy na kompromisy. Nie przejmujemy się naśladowcami - nie mogą odwzorować luksusu, który daje obcowanie z dziełem tworzonym z miłością.

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
CENA
OFERTA
OFERTA
+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
AKTYWNE FILTRY

POKAŻ WIĘCEJ

Damska Bielizna Movelle

0 produktów

Brak wyników

Spróbuj użyć innych filtrów