Wyszukaj

JESIEŃ 2020
 

Dom mody Off-White został założony w Mediolanie w 2013 roku przez Virgila Abloha, który od 2018 roku jest również dyrektorem artystycznym męskiej linii ubrań Louis Vuitton. Marka Off-White w swoich kolekcjach udowadnia, że estetyka mody wysokiej i ulicznych trendów może iść ze sobą w parze. Przełamując stereotypy i inspirując się kulturą mainstreamu, kolekcje Virgila Abloha zaskakują połączeniem wyrafinowanej formy i oryginalnych wzorów rodem z miejskich ulic. Projekty marki Off-White powstają z wyselekcjonowanych tkanin, których jakość jest tak ważna, jak miejsce z którego pochodzą. Dbałość o najwyższą jakość i niekonwencjonalny design to bez wątpienia znaki rozpoznawcze dynamicznie rozwijającej się marki Off-White. 

ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
-
SEZON
RODZAJ PRODUKTU

buty

Włosy

torby

ubrania

dodatki

WYSOKOŚĆ OBCASA
ROZMIAR

ubrania

buty

KOLOR
AKTYWNE FILTRY


OFF-WHITE

ZAPISZ SIĘ NA KODY RABATOWE I NEWSLETTER

Off-White to dowód na to, że w modzie nie ma granic. Dom mody został założony w Mediolanie w 2013 roku przez Virgila Abloha – dyrektora kreatywnego Kanye’a Westa, a także dyrektora artystycznego kolekcji męskiej Louis Vuitton. Marka słynie za sprawą kolekcji łączących trendy uliczne z kulturą wysoką. Projektant to osobowość buntownika, który nie zważa na konwenanse, jest wierny własnym przekonaniom i uparcie dąży do celu, występuje na przekór wszelkim stereotypom. Ponadto wykazuje się hartem ducha i niebywałą determinacją, a to może wróżyć jedno – sukces. Zapatrzony w swojego idola – Michaela Jordana – nie ustawał w samorozwoju. Off-White to sposób na głośne afiszowanie siły swojego charakteru i niezależności – plejady cech, które pokochały miliony konsumentów. 

Dowodem profesjonalizmu projektanta są odnotowane pokazy w stolicach mody, np. Paryżu czy Mediolanie. Częścią światopoglądu Abloha jest multidyscyplinarność i kompleksowość. Połączenie wielu dziedzin życia pozwala odnieść twórcy tak spektakularny sukces. W swoich kolekcjach łączy funkcje pragmatyczne z estetycznymi, a każdy model to sposób na wyrażenie własnego indywidualizmu. Cechą wspólną wszystkich kolekcji jest ponadczasowość. Te wszystkie elementy sprawiają, że konsument może utożsamiać się z marką nie tylko w zakresie stylu, lecz także w wielu innych dziedzinach życia. Ubrania Off-White są idealnym pomysłem dla wszystkich, którzy modą wyrażają swój stosunek do otaczającego świata.

W asortymencie marki Off-White królują luźne, wygodne t-shirty, bluzy i niebanalne gadżety. Te zbiory wzbogacają drapieżne sukienki i akcesoria, które uatrakcyjniają codzienne chwile. Czapkę, szalik albo pasek dodasz do charakternej stylizacji, a spinkami do włosów czy fantazyjną torebką odświeżysz i ożywisz całość, ujmując ją w bardziej subtelny i dziewczęcy sposób. Jeśli lubisz dodawać pazura swoim stylizacjom, na pewno urzeknie Cię zadziorny łańcuch na szyję. Całości dopełnią przebojowe sneakersy albo skórzana bransoletka, wyjątkowo podbijająca silny temperament.

Marka wyróżnia się symbolem skrzyżowanych strzał i wyrazistymi printami, ale też czerpie z motywu liści, który odnosi się do nieokiełznanej natury. Z ubraniami Off-White możesz stworzyć total look albo wykorzystać wybrany element garderoby, aby uzyskać efekt wow. W ofercie sklepu Moliera 2 znajdziesz wymienione wyżej propozycje. Daj się ponieść fantazji i zapoznaj się z przekazem odważnego projektanta. Być może odnajdziesz swoją ścieżkę i pomysł na swoją nową autoprezentację.