Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
KATEGORIA
KATEGORIA
ROZMIAR
ROZMIAR

KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
PŁEĆ
PŁEĆ
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Damskie buty UGG

Jedno jest pewne: nie ma takiej drugiej marki w świecie modowym jak Off-White. To, co ją charakteryzuje, to połączenie niewymuszonego streetwearowego luzu z modą z sektora premium. Dyrektorem kreatywnym Off-White jest Virgil Abloh, który jest wymieniany w czołówce najważniejszych projektantów młodego pokolenia.

Virgil Abloh z zawodu jest inżynierem – a w branży mówi się o nim, że zbudował pomost między modą streetwearową, a luksusową, przez co wyniósł ją na zupełnie nowy poziom. W niezwykle krótkim czasie Ablohowi udało się wynieść swoją markę na wyżyny i stworzyć intrygujące kolekcje, które kieruje do mocno zróżnicowanej grupy docelowej. Projekty Off-White nie mają granicy wiekowej, ale szczególnie uwielbiane są przez młodszą generację Z i Millenialsów. Noszą je również celebryci: Kanye West, Justin Bieber, Kendall Jenner, A$AP Rocky. Mówi się, że Virgil Abloh nie zwraca uwagi na najnowsze trendy, a je wyznacza – i właśnie dlatego marka Off-White jest tak ważną dla współczesnego pokolenia.

Zresztą Abloh gloryfikuje postać konsumenta i tworzy przede wszystkim dla niego. Twierdzi, że konsumenci w obecnych czasach są o wiele bardziej świadomi i to oni mówią, co właściwie chcą nosić – czyli w dużej mierze dyktują zasady gry. Podkreśla wagę mody vintage – produktów, które po latach zyskują na wartości. Szczególną rolę zwraca na akcesoria – i dba o to, by były wypracowane w każdym szczególe. 
Jednym z najpopularniejszych produktów w asortymencie Off-White na Moliera 2 są buty. Nic w tym dziwnego – buty Off-White są popularne na całym świecie w tak dużym stopniu, że pojawiły się na liście najbardziej pożądanych produktów roku według magazynu Lyst. Mowa o białych sneakersach ze strzałami, podeszwą ozdobioną skośnymi pasami i charakterystyczną dla marki pomarańczową plombą. Te same sneakersy występują również w kontrastowej czarnej wersji kolorystycznej i są wykonane z najwyższej jakości skóry cielęcej zamszowej. Równie popularnym modelem są sneakersy za kostkę wykończone wzorem w zwierzęce cętki, z kontrastowymi pomarańczowymi naszywkami i efektowną plombą. W naszym asortymencie, oprócz butów sportowych, znajdziesz również skórzane botki Off-White, a także efektowne kalosze z napisem umieszczonym w cudzysłowie. To właśnie cudzysłowie jest charakterystyczne dla Off-White: Virgil Abloh chce przez nie pokazać, że jego pomysły pozostają niedookreślone, a więc dają miejsce na pytania. Projekty Off-White mają zostawić ich odbiorcom pole do kreatywności. Najnowszą kolekcję Off-White kupisz w sklepie internetowym Moliera 2, a także stacjonarnie w Salonie w Poznaniu.
 

1 produktów