Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

Robert Kupisz to polska marka odzieżowa obecna na rynku od 2011 roku. Pierwszy pokaz mody Roberta Kupisza odbył się w marcu 2011 roku, a zainteresowanie stylistyką, którą stworzył polski projektant okazało się tak duże, że w szybkim czasie pojedyncze egzemplarze, początkowo noszone przez znajomych i entuzjastów Roberta, zastąpiła regularna produkcja. Już w listopadzie 2011, sześć miesięcy po debiucie, Robert Kupisz otworzył swój pierwszy autorski butik w Warszawie. Projektant mody stawia na rockowy styl wpisujący się w najnowsze trendy. Odzież ze skóry i koszulka z nadrukiem to tylko niektóre produkty, które na stałe weszły do kanonu polskiego streetwear’u. Współczesny styl grunge powiększył się o kolekcje, które polski projektant mody tworzy z pasją i niesłabnącym zaangażowaniem.

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU

Torby

Ubrania

Dodatki

ROZMIAR
ROZMIAR

KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
DŁUGOŚĆ
DŁUGOŚĆ
OFERTA
OFERTA
+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
AKTYWNE FILTRY

POKAŻ WIĘCEJ

Robert Kupisz

39 produktów

Robert Kupisz to jeden z najlepszych polskich projektantów. Marka zadebiutowała w 2011 roku i od tego czasu wiedzie prym na rodzimym rynku. Projekty Roberta Kupisza są kwintesencją nonszalanckiego stylu grunge i niewymuszonego sportowego luzu. 

Robert Kupisz to z całą pewnością człowiek-orkiestra. Przez całe swoje życie nie chciał poddawać się konwenansom i przypisywać sobie łatki czy etykiety. Skończył liceum plastyczne i studia pedagogiczne, by wziąć udział w mistrzostwach świata w tańcu latynoskim, a następnie założyć własną szkołę tańca towarzyskiego. W pewnym momencie zapragnąć robić coś nowego, więc zdecydował się na odważny krok – wyjechał do Londynu i został stylistą fryzur. Po powrocie do Warszawy zaczął współpracować w tym zakresie z najlepszymi modowymi magazynami – Vogue, Elle, L’Officiel czy Vanity Fair oraz z wybitnymi reżyserami teatralnymi i filmowymi – Jerzym Skolimowskim, Janem Komasą i Krzysztofem Warlikowskim. 

Wówczas Kupisz zaczynał już projektować, początkowo na własny użytek. Szczególnie bliski był mu styl grunge – Robert farbował, przerabiał i stylizował swoje własne ubrania, a także szył dla swoich bliskich. Prasa często mianowała go jednym z najlepiej ubranych polskich mężczyzn. Pierwszą kolekcję swojej autorskiej marki zaprezentował w 2011 roku, a zaledwie sześć miesięcy po debiutanckim pokazie otworzył swój pierwszy butik na prestiżowej ulicy Mokotowskiej w Warszawie. Szybko pojedyncze egzemplarze noszone przez projektanta i jego znajomych zastąpiła regularna produkcja – i w taki sposób powstała marka Robert Kupisz. Ubrania z metką Kupisza na dobre wpisały się w kanon polskiej mody. Wszystko dzięki charakterystycznemu i tak bliskiemu projektantowi grunge’owemu stylu, doskonałej jakości materiałom i intrygującym nadrukom. Charakterystyczny t-shirt z orłem Kupisza szybko przebił się do mainstreamu, również dlatego, że założyła go celebrytka Natalia Siwiec. W asortymencie marki Robert Kupisz można znaleźć również luźne t-shirty i longsleeve, oversize’owe sukienki, rockowe spodnie cargo, luźne białe koszule oraz odzież sportową – bluzy i spodnie dresowe. Po czasie marka została rozszerzona o linię „Qπш Forever”, której bazą są ponadczasowe ubrania wykonane ze skóry. 

Projektant często angażuje się również w akcje charytatywne - w 2013 roku przeznaczył 50% dochodu ze sprzedaży specjalnie zaprojektowanego t-shirtu na wsparcie młodych dorosłych wywodzących się z trudnych środowisk. Jego planem na przyszłość jest ekspansja zagraniczna. Kolekcje Roberta Kupisza są dostępne w butikach w całej Polsce oraz online na stronie projektanta i na Moliera2.com.