Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
ZIMA 2022

Idea Samarité wywodzi się z odległych czasów, gdy człowiek zapragnął posiąść autentyczne piękno i wieczną młodość, obserwował Naturę, uczył się i czerpał z jej nieprzebranych bogactw, by wprowadzić w życie te idee. Jednak z biegiem czasu tajemnice Samarité uległy zapomnieniu. Dopiero długie poszukiwania i powrót do źródeł pozwoliły odkryć je na nowo.

Nawet najpiękniejsze obietnice nie zastąpią prawdziwego działania, dlatego dziś Samarité wyróżnia najwyższa jakość, autentyczna skuteczność, szczera troska oraz uczciwość. Swoje zaskakujące efekty odrodzenia i ochrony skóry zawdzięcza oryginalnym, naturalnym recepturom, wysokowartościowym substancjom aktywnym oraz połączeniu wielowiekowej wiedzy i najnowocześniejszej technologii. Dawniej to intuicja przewodziła ludziom w ich odkryciach, dziś wszystkie receptury są potwierdzane specjalistycznymi badaniami, w ten sposób Samarité jest obietnicą, która zawsze się spełnia. 

Wielowymiarowe i ponadczasowe właściwości Samarité mogą i powinny być wykorzystywane przez każdego – zawsze i wszędzie – bez względu na wiek, rodzaj i potrzeby skóry. All humans, All hours.

 

Zapisz się na powiadomienie
o nowościach tego projektanta
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Damskie perfumy Samarite

9 produktów