Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
ZIMA 2022

TATA HARPER to luksusowa marka w 100% naturalnych kosmetyków. Vogue określił kosmetyki Tata Harper mianem zmieniających życie. To kosmetyki o zaawansowanej technologii oparte na bardzo aktywnych składnikach, które mają skuteczność działania medycyny estetycznej. Kosmetyki Tata Harper są dostępne w najbardziej luksusowych butikach na całym świecie takich jak Harrods, Le Bon Marche, Le Samaritaine, Bergdorf Goodman. Marka ma swoje SPA w luksusowym hotelu Bristol w Paryżu. Kosmetyki  Tata Harper są stosowane przez gwiazdy świata mody urody. Marka regularnie przygotowuje skórę modelek na Fashion Week.

Jej filozofia to więcej znaczy lepiej dlatego każdy kosmetyk do bogactwo wielu aktywnych składników o wysokim stężeniu, których skuteczność została potwierdzona w badaniach. Kosmetyki Tata Harper dosłownie dokonują transformacji skóry. Skóra staje się super nawilżona, odżywiona, pełna blasku i nabiera naprężony wygląd - wszystkie mają działanie anti aging. 
Wszystkie kosmetyki są w 100% naturalne, z najlepszej jakości certyfikowanych organicznie ECOCERT składników, bez grama sztucznych dodatków. Mają niesamowity zapach luksusowego SPA. Poza linią dla reaktywnej skóry, która jest bez zapachu. 

Zapisz się na powiadomienie
o nowościach tego projektanta
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Damskie kosmetyki Tata Harper

14 produktów