Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

TATA HARPER to luksusowa marka w 100% naturalnych kosmetyków. Vogue określił kosmetyki Tata Harper mianem zmieniających życie. To kosmetyki o zaawansowanej technologii oparte na bardzo aktywnych składnikach, które mają skuteczność działania medycyny estetycznej. Kosmetyki Tata Harper są dostępne w najbardziej luksusowych butikach na całym świecie takich jak Harrods, Le Bon Marche, Le Samaritaine, Bergdorf Goodman. Marka ma swoje SPA w luksusowym hotelu Bristol w Paryżu. Kosmetyki  Tata Harper są stosowane przez gwiazdy świata mody urody. Marka regularnie przygotowuje skórę modelek na Fashion Week.

Jej filozofia to więcej znaczy lepiej dlatego każdy kosmetyk do bogactwo wielu aktywnych składników o wysokim stężeniu, których skuteczność została potwierdzona w badaniach. Kosmetyki Tata Harper dosłownie dokonują transformacji skóry. Skóra staje się super nawilżona, odżywiona, pełna blasku i nabiera naprężony wygląd - wszystkie mają działanie anti aging. 
Wszystkie kosmetyki są w 100% naturalne, z najlepszej jakości certyfikowanych organicznie ECOCERT składników, bez grama sztucznych dodatków. Mają niesamowity zapach luksusowego SPA. Poza linią dla reaktywnej skóry, która jest bez zapachu. 

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
CENA
OFERTA
OFERTA
+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
AKTYWNE FILTRY

POKAŻ WIĘCEJ

Damskie Kosmetyki Tata Harper

0 produktów

Brak wyników

Spróbuj użyć innych filtrów