Wyszukaj
Szukaj
LATO 2022
Wykorzystaj moment i dołącz do urodowej rewolucji FOREO, szwedzkiej marki specjalizującej się w urządzeniach do pielęgnacji twarzy i higieny jamy ustnej. Nasze wielokrotnie nagradzane projekty, dzięki przełomowemu połączeniu sonicznych pulsacji i innowacyjnemu designowi silikonowej szczoteczki, zapewniają inteligentną i bardziej efektywną pielęgnację. Wszystko to, zaprojektowane jest z myślą abyś z jeszcze większą energią stawiała każdy, swój krok. Gdy wyglądasz dobrze, czujesz się dobrze. Nasza misja jest spełniona!
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy Foreo

4 produktów

Foreo to szwedzka marka założona w 2013 roku. Jej założycielem i dyrektorem generalnym jest Filip Sedic. Historia marki rozpoczęła się od kilku pracowników i prostej sonicznej szczoteczki do oczyszczania twarzy. Dziś firma liczy tysiące pracowników na całym świecie, a kolejne projekty wykorzystują najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dlatego jakość marki jest nie do podrobienia, a produkty Foreo to zdecydowanie więcej niż zwykłe szczoteczki do twarzy. Chcesz wiedzieć, w czym tkwi sekret?

Kolejne nowości wydają się być szczytem osiągnięć w tej kategorii produktów, natomiast, jak się okazuje, nic bardziej mylnego. Każda nowość zwiastuje kolejną. Firma rozwija się w błyskawicznym tempie i nie ustaje. Odczytuje potrzeby urody i stawia na wykorzystanie nowinek technologicznych w celu maksymalnego usprawnienia kobiecej pielęgnacji.

Pielęgnacja, zgodnie z filozofią Foreo, nie składa się tylko z oczyszczania twarzy. Innym bardzo ważnym etapem jest masaż i dostarczenie skórze drogocennych składników odżywczych. W związku z tym w ofercie marki, z którą możesz zapoznać się na stronie internetowej Moliera 2, znajdziesz całą serię maseczek do twarzy, przeznaczonych do wszystkich rodzajów skóry.

Największą chlubą marki są urządzenia. Wśród nich topowe miejsce zajmują szczoteczki soniczne w wielu wariantach, urządzenia do nakładania maseczki i masażery pod oczy Iris. W ofercie znajdziesz szczoteczkę Foreo Luna, Foreo Luna Play oraz Foreo Luna Go. Najnowszy model, Foreo Luna Fofo, to inteligentna szczoteczka do oczyszczania i analizy skóry. Umożliwia dobór spersonalizowanego programu oczyszczania dzięki sztucznej inteligencji i sensorom skóry, które dodatkowo zostały obleczone 24-karatowym złotem. Urządzenie współgra z aplikacją mobilną i przenosi tradycyjną pielęgnację na najwyższy poziom.

Szczoteczki Foreo charakteryzują się trybem anti-aging, który pomaga wygładzać zmarszczki, a także technologią T-Sonic, która wytwarza tysiące pulsacji na minutę. Są w 100% wodoodporne i higieniczne. Są skonstruowane z najwyższej jakości silikonu klasy medycznej, który jest hipoalergiczny i wygodny w utrzymaniu. Są kompaktowe i wspaniale nadają się do zabrania w podróż, nie zajmują również wiele miejsca w Twojej domowej kosmetyczce. Szczoteczki do oczyszczania występują w pełnej gamie kolorystycznej, dzięki czemu mogą być Twoim ulubionym gadżetem czy idealnym pomysłem na spersonalizowany prezent. Marka przewidziała również osobne urządzenie dla mężczyzn, dopasowane designem oraz sposobem działania do męskiej grupy docelowej. Poznaj produkty Foreo w sklepie internetowym Moliera 2.