Wyszukaj
Szukaj
Unikatowy mural Moliera2.com już jest w Gdańsku
Mural Moliera2.com w Gdańsku, ul. Chłopska 12

Z sympatii do Trójmiasta – jego mieszkańców i odwiedzających – tego lata Moliera2.com zaprezentowało unikatowy mural w samym centrum Gdańska. Przedstawia on złotą rybkę, która perfekcyjnie wpasowała się w wakacyjny klimat Pomorza. Złota rybka ma też swoją niebagatelną historię – nawiązuje do niezwykłego portu w Gdańsku, z którego rozpościera się zachwycający widok na Morze Bałtyckie.

 

W baśniach i legendach złota rybka jest archetypem szczęścia i spełniania marzeń. Rybka Moliera 2 ma zachęcić mieszkańców Trójmiasta do nieodkładania marzeń na półkę. Ręcznie malowany mural utrzymany w energetycznych kolorach jest inspirowany barwnym życiem Gdańszczan – ich bogatą kulturą, pasją do mody i chęcią do działania. Jeżeli jesteś na wakacjach w Trójmieście lub mieszkasz w Gdańsku, wpadnij na ul. Chłopską 12 i zrób sobie zdjęcie z naszym muralem. Nie zapomnij pomyśleć życzenia – nigdy nie wiesz, kiedy się spełni!

 

Chcesz przy okazji zrobić zakupy? Przypominamy że tego lata otworzyliśmy nasz najnowszy Salon Moliera2.com w słonecznym Sopocie. W przestronnych, nowoczesnych wnętrzach znajdziesz uwielbiane przez nasze Klientki marki, między innymi: Love Shack Fancy, Oneteaspoon, Polo Ralph Lauren; ekskluzywne stroje kąpielowe Del Maar i La Reveche oraz wielu innych światowych projektantów. Koniecznie odwiedź nas podczas spaceru po słynnym sopockim molo - ul. Bohaterów Monte Cassino 26, Sopot!


Mural Moliera 2 w Gdańsku ul. Chłopska 12Mural Moliera 2 w Gdańsku ul. Chłopska 12


Mural Moliera 2 w Gdańsku ul. Chłopska 12Mural Moliera 2 w Gdańsku ul. Chłopska 12


Mural Moliera 2 w Gdańsku ul. Chłopska 12Mural Moliera 2 w Gdańsku ul. Chłopska 12


 

polecane posty