Wyszukaj
Szukaj
Znamy już wyniki akcji #DzienSzpilek!

25 września obchodziliśmy II ogólnopolski #DzienSzpilek. W tym roku, dzięki Waszemu zaangażowaniu oraz dobroci serca udało nam się wspólnie zebrać siedmiokrotnie wyższą sumę, niż w zeszłorocznej edycji Dnia Szpilek. 

 

Sam hashtag #dzienszpilek został użyty w Social Mediach prawie 600 000 razy. Natomiast zdjęć ze szpilkami (bez względu na wysokość obcasa) i hasztagiem #dzienszpilek na publicznych profilach Instagram/Facebook pojawiło się 111 902, co sprawiło, że w tym roku na Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową działającą przy Przylądku Nadziei przekazaliśmy 223 810 złotych! 

 

Do policzenia publikacji zaangażowanych zostało dwóch niezależnych audytorów zewnętrznych - Newspoint i Unamo - ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w monitoringu i kompleksowej analityce mediów. Oba raporty wykazały tożsame wyniki, które przełożyły się na finalną kwotę.
 

Oficjalne przekazanie czeku miało miejsce 2 października w siedzibie wrocławskiej Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, gdzie wspólnie mieliśmy okazję spotkać się, porozmawiać o problemach i wyzwaniach stojących przed Fundacją.

Jesteśmy szczęśliwi, że razem przekazaliśmy tak imponującą kwotę. Radość podopiecznych Fundacji i ich rodziców jest dla nas motywacją. Wiemy już, że nasze drogi splotą się na dłużej.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom, którzy wzięli udział w zabawie i robili zdjęcia w szpilkach, aby pomóc naszym dzieciakom - mówi Bartłomiej Dwornik z Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową - To była niesamowita akcja, mieliśmy przy niej mnóstwo radości i frajdy, a najważniejsze jest, że cel został osiągnięty – pomoc dla dzieciaków z Kliniki Onkologicznej Przylądek Nadziei. Przelew jest już na koncie Fundacji i pomaga – dodaje.