Wyszukaj
Szukaj
Kolekcja Małgorzata Rozenek-Majdan x Moliera 2!
Kolekcja Małgorzata Rozenek-Majdan x Moliera 2 fot. Cinematic Production

Ekskluzywna kolekcja czapek Małgorzata Rozenek-Majdan x Moliera 2

 

Wyjątkowa kolekcja czapek została zaprojektowana przez prezenterkę, prawniczkę i prowadzącą program "Perfekcyjna pani Domu"  Małgorzatę Rozenek-Majdan. Nie dziwi fakt, że inspiracją do projektu widniejącego na czapkach z daszkiem stał się Georgio Majdani - ukochany buldog angielski całej rodziny.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan to niekwestionowana gwiazda mediów, którą wszyscy kochamy! Oprócz charyzmy i szczerego optymizmu gwiazda słynie także ze swojego świetnego poczucia stylu i pasji do mody. Jej stylizacje są zawsze na bieżąco komentowane w mediach społecznościowych oraz na łamach najbardziej poczytnych polskich magazynów.  

 

Ci, którzy śledzą Małgorzatę Rozenek-Majdan w mediach społecznościowych wiedzą również o Jej ogromnej miłości do zwierząt. Właśnie dlatego na czapkach z daszkiem zaprojektowanych we współpracy z Moliera 2, gwiazda umieściła wizerunek swojego ukochanego buldoga – Georgio Majdani. Czapki dostępne są w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych – w delikatnym bladym różu i uniwersalnej szarości. Mogą być noszone przez wszystkich członków rodziny – co z dumą pokazuje Radosław Majdan, pozując w czapce u boku swojej ukochanej.O tym dlaczego kolekcja czapek powstała wraz z Moliera 2 mówi sama Małgorzata Rozenek-Majdan:

 

„Moliera 2 to magiczne miejsce. To miejsce, w którym spotykają się kobiety pewne swojej wartości, które dbają o siebie i chcą poczuć się wyjątkowo. Moliera 2 to taka platforma, na której nie tylko kupujemy ubrania, ale też pozytywny stan ducha. Fajnie było stworzyć kolekcję czapek, które są piękne, bardzo podkreślają kobiecą urodę, ale też pokazują humorystyczną część naszego charakteru i pokazują, że mamy do siebie dystans. Moliera 2 naprawdę potrafi puścić oko do kobiet, zawsze w dobrym stylu.”

 

Limitowaną kolekcję czapek Małgorzata Rozenek-Majdan x Moliera 2 kupisz TUTAJ >>, a także stacjonarnie w Salonach Moliera 2. 


 

Różowa czapka z daszkiem Georgio Małgorzata Rozenek-Majdan x Moliera 2Szara czapka z daszkiem Georgio Małgorzata Rozenek-Majdan x Moliera 2

Małgorzata Rozenek-Majdan x Moliera 2 fot. Cinematic Production


Małgorzata Rozenek-Majdan x Moliera 2Małgorzata Rozenek-Majdan x Moliera 2

Małgorzata Rozenek-Majdan x Moliera 2 fot. Cinematic Production


Małgorzata Rozenek-Majdan x Moliera 2Małgorzata Rozenek-Majdan x Moliera 2

Małgorzata Rozenek-Majdan x Moliera 2 fot. Cinematic Production

polecane posty