Wyszukaj
Szukaj
Amina Muaddi - ekskluzywna premiera na Moliera 2
Szpilki Amina Muaddi

Na tę wiadomość warto było czekać cały rok! Uwielbiana przez gwiazdy, ekskluzywna marka obuwia Amina Muaddi od teraz jest dostępna w Polsce - wyłącznie w Salonie Moliera 2 i na Moliera2.com. 

 

Projekty Amina Muaddi to połączenie niewymuszonej elegancji z najgorętszymi trendami i dbałością o najmniejszy detal. Nawiązują do stylu światowej stolicy mody – Paryża. Markę wyróżnia charakterystyczny obcas w kształcie piramidy i oryginalny design. Nic dziwnego, że pokochały ją największe gwiazdy: Rihanna, Kendall Jenner czy Rosie Huntington-Whiteley. Od momentu powstania marki w 2018 roku, buty Amina Muaddi są jednymi z najbardziej pożądanych produktów każdego sezonu.


Amina MuaddiSzpilki Amina Muaddi

Amina Muaddi


Edyta Zając w butach Amina MuaddiEdyta Zając w butach Amina Muaddi

Edyta Zając w butach Amina Muaddi


Amina Muaddi już od najmłodszych lat pasjonowała się modą. Podczas studiów na prestiżowym Europejskim Instytucie Wzornictwa w Mediolanie odkryła, że projektowanie szpilek pozwala jej na pełne wyrażenie swojej wizji kobiecości. Jej spektakularny talent odkrył wybitny francuski dom mody Alexandre Vauthier, dla którego stworzyła linię obuwia. Po tym sukces przyszedł błyskawicznie, a Amina zaprojektowała kolekcję dla marki Rihanny, Fenty.


Szpilki Amina MuaddiEdyta Zając w butach Amina Muaddi

Luksusowe szpilki Amina Muaddi


Obecnie Amina Muaddi jest jedną z najlepiej sprzedających się marek z segmentu high-fashion. Luksusowe projekty marki są dostępne w Polsce wyłącznie w Salonie Moliera 2 oraz w sklepie internetowym Moliera2.com.
 

polecane posty