Wyszukaj
Szukaj
Projekt ekskluzywnych szpilek Blanki Lipińskiej z Casadei
Blanka Lipińska, foto: Maciej Dworzański

#CasadeiForBlankaLipinska

Wyjątkowy model szpilek zaprojektowany został przez włoską markę luksusową Casadei oraz najpopularniejszą w Polsce pisarkę Blankę Lipińską, której saga „356 dni” po dzień dzisiejszy jest bestsellerem. Ekranizacja książki niedługo po premierze na platformie Netflix stała się jednym z trzech najchętniej oglądanych filmów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Brazylii, Kanadzie, Turcji, Portugalii, Pakistanie i wielu innych krajach. 


Szpilki blanki lipińskiej na nogach  szpilki blanki lipińskiej na nogach


Wyjątkowy design obuwia #CasadeiForBlankaLipinska odzwierciedla osobowość pisarki. Hipnotyzujące szpilki z naturalnej zamszowej skóry uzupełnione zostały o bransoletkę z czaszkami. Dzięki wysokiemu obcasowi, noskowi w szpic oraz uniwersalnemu szaremu kolorowi, każda kobieta będzie miała szansę zyskać pewność siebie. Elementem wyróżniającym but jest cytat „Are You Lost Baby Girl?”, który rozpozna każda fanka serii książek. Co najważniejsze, w sprzedaży dostępne są tylko 24 pary!


 Szpilki Blanki Lipińskiej cytat   Cytat z książki Blanki Lipińskiej


Kilka słów o Casadei


Cesare Casadei


Historia domu mody Casadei sięga 1958 roku. W ciągu niespełna sześćdziesięciu lat mała, rodzinna firma stała się jedną z najbardziej pożądanych marek luksusowych produkujących buty. Wykonane ręcznie szpilki z charakterystycznym obcasem są połączeniem klasyki i najnowszych trendów oraz wygody.

 

Co sezon w kolekcji brandu można znaleźć kultowe, ponadczasowe modele – których nie da się pomylić z innymi – jak również propozycje, które wyznaczają nowe trendy w światowej modzie. Casadei tojedna z ulubionych marek gwiazd m.in. Victorii Beckham, Jennifer Lopez, Evy Longorii, Kim Kardashian czy Blanki LipińskiejEkskluzywny model szpilek #CasadeiForBlankaLipinska jest już dostępny w sklepie internetowym Moliera2.com oraz w salonach stacjonarnych.