Wyszukaj
Szukaj
Pierwszy w Polsce corner Retrofete w #KrolestwoSzpilek
Stylizacja Retrofete

Ta wiadomość opanowała nie tylko Warszawę. Corner Retrofete zagościł w niezwykłym i najbardziej kobiecym miejscu, jakim jest #KrolestwoSzpilek w Salonie Moliera 2 | Warszawa. Informacja z pewnością rozgrzewa do czerwoności serca kobiet, które kochają modę luksusową, sceniczny błysk i gwiazdorskie projekty. Sukienki zdumiewające ciężarem cekinów i przewiązane aksamitnym pasem znajdują się odtąd w swojej specjalnej strefie.


Corner Retrofete

Corner Retrofete


Model Gabrielle w kolorze zaprojektowanym specjalnie dla Moliera 2 to odpowiedź na tęsknoty kobiet, które rozpiera energia, które marzą o scaleniu ducha retro z nowoczesnością i pogodzeniu stylów disco, rock’n’roll oraz glamour. Sukienka Gabrielle z limitowanej kolekcji to dowód na to, że ognista czerwień doskonale oddaje kobiecy temperament. Powstała z myślą o modzie wielofunkcyjnej. Sukienka stworzy wyborną stylizację wieczorową, ale również świetnie odnajdzie się w codziennych zestawieniach.


Czerwona sukienka Gabrielle z LIMITOWANEJ KOLEKCJI RetrofeteCzerwona sukienka Gabrielle z LIMITOWANEJ KOLEKCJI Retrofete

Sukienka Gabrielle Retrofete (>>kliknij zdjęcie, aby kupić<<)


Kilka słów o marce Retrofete

Marka Retrofete w zaskakująco krótkim czasie opanowała rynek mody na całym świecie. Ohad Seroya i Aviad Klin rozpoczęli swoją działalność w 2018 roku. Od tego momentu w mediach społecznościowych i na scenach międzynarodowych królują wyjątkowe projekty sukienek. W gronie fanek Retrofete znajdują się na przykład Jennifer Lopez, Taylor Swift, Paris Hilton czy Gwyneth Paltrow. Kolekcje nowojorskiej marki łączą niesamowity design z najwyższej jakości materiałami i solidnym wykonaniem.


Zielona sukienka z cekinami Gabrielle RetrofeteLiliowa sukienka z cekinami Gabrielle Retrofete

Sukienki Retrofete (>>kliknij zdjęcie, aby kupić<<)


Projekty Retrofete prezentowane są w sklepie internetowym Moliera2.com oraz w Salonach Moliera 2 | Warszawa i Moliera 2 | Bazar Poznański.