Wyszukaj
Szukaj
Wyniki plebiscytu Doskonałość Mody 2020 „Twój Styl”
Inicjatywa #Moliera2iPrzyjaciele

Tegoroczna gala Doskonałość Mody 2020 „Twój Styl” odbyła się w wyjątkowy sposób. Była transmitowana online na Facebooku. To 22. edycja wręczenia nagród w prestiżowym konkursie. Galę poprowadzili Jacek Szmidt, redaktor naczelny „Twojego Stylu”, oraz Joanna Nojszewska, zastępca redaktora naczelnego. W jury znaleźli się najwięksi eksperci i znawcy mody, między innymi Joanna Bojańczyk, Katarzyna Sokołowska czy Harel. Wydarzenie uświetnił zespół muzyczny Nice Guys.

 

Z wielką przyjemnością informujemy, że Moliera 2 przyznano specjalną nagrodę w kategorii "inicjatywa roku" za projekt Moliera 2 i Przyjaciele.


Moliera2iPrzyjaciele


Akcja #Moliera2iPrzyjaciele została zapoczątkowana w marcu 2020 w odpowiedzi na kryzys związany z obostrzeniami. Polega na dzieleniu się przez Moliera2.com miejscem w sieci z dotychczas konkurencyjnymi markami. W ramach projektu do współpracy zaproszono przedsiębiorców dotkniętych skutkami pandemii. Do tej pory do akcji dołączyło wielu znakomitych projektantów, na przykład MMC Studio, Joanna Muzyk, Robert Kupisz czy Balagan. Akcja odniosła wielki sukces, odnotowano rekordową sprzedaż ubrań i akcesoriów. Teraz została doceniona w konkursie magazynu „Twój Styl”.To wielkie wyróżnienie i ogromny zaszczyt dla Moliera 2. To również dowód na to, że warto pomagać, jednoczyć siły i otwierać się na innych. Statuetka jest symbolem wielu wartości wyznawanych w Moliera 2, wśród których znajdują się zaangażowanie i solidarność. 


O szczegółach inicjatywy oraz o możliwości przystąpienia do projektu #Moliera2iPrzyjaciele można przeczytać (TUTAJ >>).