Wyszukaj
Szukaj
Gwiazdy na Fashion Week z Moliera 2
źródło Instagram @viva_a_viva

Chociaż za oknem coraz zimniej, a my ubieramy się w wełniane płaszcze, kowbojki i ekologiczne futra, to dzięki pokazom najlepszych Domów Mody przenieśliśmy się w sam środek słonecznej wiosny. Na nadchodzący sezon SS20 projektanci lansują krótkie szorty noszone na elegancko, jeansowe total-look czy męskie oversize’owe garnitury przełamane romantycznymi koronkami, falbanami i kokardami.


Ambasadorki Moliera 2 pojechały na zaproszenie Domów Mody na New York Fashion Week i Paris Fashion Week. W Nowym Jorku była z nami vlogerka Karolina Wójcik znana jako viva_a_viva. 


Karolina gościła na wyjątkowych pokazach marek Self-portrait oraz Ralph Lauren dostępnych w asortymencie Moliera 2. Jej stylizacja z pokazu Self-portrait pojawiła się w wielu prestiżowych publikacjach - między innymi w Vogue Paris, Vogue Italia i Vogue US!


blogerka blondynka nowy jork viva a vivablogerka samochód blondynka wachlarz

Źródło: Instagram @viva_a_vivaZ kolei na Paris Fashion Week pojechały Marina Łuczenko i Natalia Siwiec. Gwiazdy relacjonowały dla nas na swoim Instagramie pokazy największych Domów Mody: Isabel Marant oraz Balmain Paris. Równie chętnie dzieliły się wrażeniami z afterparty i pokazywały wyjątkowe zdjęcia Paryża nocą. Oba wyjazdy spotkały się z dużym zainteresowaniem obserwatorów influencerek w mediach społecznościowych.


marina łuczenko kobieta paryż instagramtrzy kobiety paryż instagram

Źródło: Instagram @marina_official

kobieta szminka kobieta pokaz isabel marant paryż

Źródło: Instagram @marina_official


 

polecane posty