Wyszukaj
Szukaj
Mural #Moliera2Uskrzydla
na zdjęciu Justyna Czerniak / źródło: Instagram

Ogólnoświatowy trend pamiątkowych zdjęć na tle skrzydeł przyszedł również do Polski, prosto ze słonecznego Los Angeles. Najpopularniejsze polskie gwiazdy i influencerki, ale również przechodnie, turyści, a nawet całe rodziny – wszyscy chcą zrobić sobie zdjęcie na tle wyjątkowego muralu przy ul. Moliera 2. Do tej pory pod hasztagiem #Moliera2Uskrzydla pojawiło się ponad 1000 postów! Pamiątkowe zdjęcie na tle skrzydeł zrobiły sobie takie gwiazdy jak Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Lewandowska, Kasia Sokołowska, Marcelina Zawadzka, Weronika Rosati, Maffashion, Paulina Sykut-Jeżyna i Katarzyna Warnke.


skrzydła mural kobieta torby małgorzata rozenekmarcelina zawadzka blondynka mural skrzydła

Na zdjęciach: Małgorzata Rozenek-Majdan i Marcelina Zawadzka / źródło: Instagram


kobieta brunetka skrzydła anna lewandowskakobieta skrzydła mural maffashion blogerka

Na zdjęciach: Anna Lewndowska i Maffashion / źródło: InstagramSkrzydła umieszczone w sercu zabieganej Warszawy, na rogu ul. Moliera 2 i Trębalskiej, mają przypominać wszystkim, którzy je mijają, że powinny nas uskrzydlać nas nasze marzenia i konsekwentne dążenie  do realizacji celu. Skrzydła symbolizują miłość, wolność, ambicje i radość życia. 


sabina kontor czerwona sukienka moliera 2 skrzydłaveronika bielik mural skrzydła blondynka

Na zdjęciach: Sabina Kontor i Veronica Bielik / źródło: Instagram


Zależy nam na tym, by zrobienie zdjęcia na tle muralu ze skrzydłami poprawiło Wam humor i dodało dużo pozytywnej energii. Nie bójcie się zwariować – skaczcie, śmiejcie się i pozujcie w duchu #Moliera2Uskrzydla. 

polecane posty