Wyszukaj
Szukaj
Sara Mannei i Horkruks na Paris Fashion Week z Moliera 2
Zaproszenie na pokaz Isabel Marant @horkruks

Między 25 lutym a 5 marca 2019 w Paryżu odbyło się wielkie święto mody: Paris Fashion Week. 
Razem z Moliera 2 na paryski Tydzień Mody pojechały ambasadorki Salonu: Sara Mannei i Horkruks. Celebrytki oglądały pokazy największych marek: Balmain i Isabel Marant.


Paris Fashion Week jak co roku przyciąga najdoskonalsze postaci ze świata mody i sztuki. 


Pokazy w Paryżu są ostatnimi na mapie z „Wielkiej Czwórki” Tygodni Mody: wcześniejsze pokazy odbywają się w Nowym Jorku, Londynie i Mediolanie. Fashion Week jest szansą dla kupców, prasy i influencerów z zapoznaniem się z najnowszymi kolekcjami projektantów oraz z rozeznaniem się w najnowszych trendach, które już za kilka miesięcy będą królować na ulicach.


zaproszenie pokaz łazienkapokaz mody isabel marant

Na zdjęciu: pokaz Isabel Marant, źródło: Instagram @horkruks i @mannei_is_her_nameMoliera 2 zaprosiło na Paris Fashion Week swoje ambasadorki: Sarę Boruc-Mannei, której biżuterię SIN by MANNEI od niedawna znają Klientki Moliera2.com oraz wybraną przez Klientki Salonu w plebiscycie Fabulous Girl of The Year 2018 - blogerkę Horkruks. Celebrytki miały przyjemność z bliska obejrzeć najnowsze kolekcje na sezon jesień-zima 2019 Domów Mody Balmain oraz Isabel Marant. 


Horkruks pozowała do zdjęć w oszałamiających czarnych sukienkach Isabel Marant i Balmain oraz w biżuterii Magdaleny Frąckowiak. Ambasadorki pokazały na swoim Instagramie kreacje z pokazów oraz ich cały pobyt w Paryżu. Nie tylko dla wspomnianych Pań, ale i dla nas – była to wielka radość. 


paryż kobieta sukienkaparyż kobieta sukienka mała czarna

Na zdjęciach: Horkruks w kreacjach Balmain i Isabel Marant, źródło: Instagram @horkruks