Wyszukaj
Szukaj
Doskonałość Mody Twój Styl - Ekskluzywny sklep internetowy
Doskonałość Mody Twój Styl

Salon Moliera 2 po raz czwarty z rzędu zwyciężył w prestiżowym konkursie Doskonałość Mody organizowanym przez magazyn Twój Styl. Decyzją czytelników w 2018 roku zwyciężyliśmy w kategorii „Ekskluzywny sklep internetowy”.

 

Jubileuszowa gala Doskonałość Mody Twój Styl odbyła się 12 lutego w Warszawie w wyjątkowej lokalizacji Centrum Praskie Koneser. Wydarzenie poprowadzili: redaktor naczelny magazynu Twój Styl i jego zastępca. Jury w składzie, między innymi: Kasia Sokołowska, Vasina, Zuza Krajewska, Maciej Brzozowski wybrało laureatów spośród najlepszych polskich i zagranicznych projektantów, marek i sklepów internetowych. Ocenie podlegały zarówno ubrania, jak i akcesoria oraz biżuteria. 


Na gali Doskonałość Mody Twój Styl pojawiło się wiele gwiazd, między innymi Katarzyna Stankiewicz, Monika Olejnik, Olga Bołądź, Grażyna Wolszczak czy Edyta Herbuś. Galę uświetnił pokaz mody Solar na sezon wiosna-lato 2019. Ekipa Moliera 2 świętowała stylowe zwycięstwo w wyśmienitych humorach! Jesteśmy bardzo wdzięczni fanom „Twojego Stylu” za tą nagrodę. To dla nas ogromna nobilitacja. Dziękujemy!


scena gala plebiscytstatuetka gala plebiscyt

Moliera2.com zwyciężyło w kategorii Ekskluzywny sklep internetowy na Gali Doskonałość Mody Twój Styl 2018


 

polecane posty