Wyszukaj
Szukaj
Fabulous Girl of the Year - znamy zwyciężczynię
Fabulous Girl of the Year

Jak co roku Klientki Salonu Moliera 2 wybrały w plebiscycie Fabulous Girl of the Year dziewczynę będącą dla nich największą modową inspiracją. W styczniu 2019 roku nasze Klientki zgodnie zdecydowały, że na tytuł Fabulous Girl of The Year 2018 zasłużyła znana blogerka modowa Laura Matuszczyk, czyli Horkrus prowadząca blog www.horkruks.com.


Horkruks jest znana ze swojego minimalistycznego stylu inspirowanego ubiorem Paryżanek. Laura Matuszczyk często wybiera klasyczne białe koszule, doskonale skrojone jeansy i bardzo kobiece sukienki. Na swoim Instagramie chętnie pokazuje swoje inspiracje: zarówno modę, jak i sztukę oraz design. Klientki Moliera 2 inspiruje tym jak podkreślać swoją sylwetkę odpowiednio dobranym strojem oraz w jaki sposób zgrabnie łączyć modę luksusową z ubraniami vintage. 


kobieta statuetka butikkobieta statuetka kwiaty przymierzalnia

Na zdjęciach: Horkruks w salonie Moliera 2Plebiscyt Fabulous Girl of the Year był organizowany przez Moliera 2 już drugi raz. 


Klientki mogły nominować nie tylko gwiazdy i celebrytki, ale także swoich najbliższych: przyjaciółkę, mamę, babcię. W konkursie wpłynęło wiele wzruszających zgłoszeń, które pokazały w jaki sposób różnorodne osoby z naszego otoczenia mogą być dla nas prawdziwą inspiracją. 

 

 

polecane posty