Wyszukaj
Szukaj
Doskonałość Mody Twój Styl 2019 - znamy wyniki plebiscytu
Szpilki Christian Louboutin na 10 lat Moliera2

To już 19. edycja ekskluzywnej gali magazynu Twój Styl. Co roku nagradzane są najlepsze marki polskie i zagraniczne, marki premium i popularne, sklepy internetowe i stacjonarne, kolekcje ubrań, torby i akcesoria. W tym roku jury składające się z ekspertów w branży mody, m.in: Katarzyna Sokołowska, Maciej Brzozowski, Lidia Popiel, Joanna Bojańczyk, Anna Halarewicz, Harel i inni, zdecydowało, kto w 2019 roku rządził na polskim rynku mody. Wydarzenie uświetnił pokaz najnowszej kolekcji Pinko.


Na tegorocznej gali Doskonałość Mody Twój Styl 2019 odebraliśmy szczególną dla nas nagrodę. Moliera 2 zwyciężyło w kategorii „Ekskluzywna kolekcja kapsułowa” kolekcją 10 x 10 zaprojektowaną specjalnie z okazji naszych 10. urodzin. Wyjątkowe ubrania, buty i akcesoria stworzyli dla nas najlepsi światowi projektanci, między innymi Christian Loubouitin, Manolo Blahnik, Alexandre Birman i Casadei.


 

statuetka doskonalosc mody twoj styl szpilkistatuetka doskonalosc mody twoj styl szpilkiDziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie! Wierzymy, że rok 2020 będzie jeszcze lepszy niż poprzedni – i obiecujemy Wam dużo ekscytujących modowych wyzwań w nadchodzącej dekadzie.
 

polecane posty