Wyszukaj
Szukaj
Kolejny warszawski Salon Moliera 2 już otwarty!
Salon Moliera 2 | Plac Trzech Krzyży

Salon Plac Trzech Krzyży ¾ przez prawie dziesięć lat wyrobił sobie prestiżową renomę w samym centrum Warszawy. Z biegiem lat zyskał zaufanie oddanych Klientów i stał się ważnym miejscem na warszawskiej mapie modowej. Od 1 maja br. Salon Plac Trzech Krzyży 3/4 zostaje włączony do sieci prestiżowych butików Moliera 2, dzięki czemu staje się istotną częścią rodziny Moliera 2.

 

„Jesteśmy dumni, że dzięki dekadzie ciężkiej pracy Salony Moliera 2 stały się tak rozpoznawalne na mapie Polski. Widzimy jak bardzo Klienci identyfikują się z marką Moliera 2, dlatego postanowiliśmy wyjść temu naprzeciw i włączyć Plac Trzech Krzyży 3/4 do sieci butików Moliera 2. Dzięki temu nasza komunikacja z Klientami stanie się bardziej przejrzysta i efektywna, a zaufanie do sprawdzonego serwisu – nadal kultywowane” – mówi Agnieszka Majczyk, dyrektor PR i marketingu Moliera 2.


Nowy Salon Moliera 2 znajduje się w jednym z najbardziej charakterystycznych i urokliwych budynków w Warszawie – starej, przedwojennej kamienicy na rogu Hożej i Mokotowskiej, przy Placu Trzech Krzyży. Miejsce to jest pełne kontrastów – zarazem historyczne, jak i modernistyczne, w pobliżu modnego centrum Warszawy – ulicy Mokotowskiej oraz uwielbianych przez lokalsów hipsterskich knajp. Trzy piętra Salonu Moliera 2 | Plac Trzech Krzyży są przeznaczone dla całych rodzin – znajdują się tam kolekcje światowych marek dedykowane mężczyznom, kobietom i dzieciom.

 

Od 1 maja nie są już możliwe zakupy online na stronie www.PlacTrzechKrzyzy.com – a Klienci tam wchodzący zostają automatycznie przekierowani na stronę www.Moliera2.com. Dzięki temu Klienci sklepu internetowego PlacTrzechKrzyzy mogą cieszyć się jeszcze większą ilością prestiżowych marek!

 

Co ważne, karty lojalnościowe, konta klienta i bony prezentowe Klientów sklepu Plac Trzech Krzyży będę nadal tak samo honorowane na stronie Moliera2.com oraz w stacjonarnym Salonie Moliera 2.


Salon Moliera 2 Plac Trzech Krzyży w WarszawieSalon Moliera 2 Plac Trzech Krzyży w Warszawie

Salon Moliera 2 | Plac Trzech Krzyży w Warszawie - Polo Ralph Lauren


Salon Moliera 2 Plac Trzech Krzyży w Warszawie

 

Salon Moliera 2 | Plac Trzech Krzyży w Warszawie - Burberry


Salon Moliera 2 Plac Trzech Krzyży w WarszawieSalon Moliera 2 Plac Trzech Krzyży w Warszawie

Salon Moliera 2 | Plac Trzech Krzyży w Warszawie - Christian Louboutin, Tod's


Salon Moliera 2 Plac Trzech Krzyży w Warszawie

 

Salon Moliera 2 | Plac Trzech Krzyży w Warszawie