Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Damskie portfele Valentino

Portfel to z całą pewnością niezbędnik w torebce każdej kobiety. Trzymamy tam nie tylko karty kredytowe, banknoty i karty zniżkowe, ale także ważne dla nas drobiazgi - odręczne notatki czy zdjęcia najbliższych. Portfel jest akcesorium niezwykle użytkowym dlatego warto by miał wiele funkcjonalnych kieszeni oraz był wykonany w jak najbardziej praktyczny sposób. Takie właśnie są portfele damskie Valentino, dostępne w asortymencie naszego sklepu online moliera2.com

Włoski dom mody Valentino słynie nie tylko z oszałamiających kolekcji ubrań, ale także z niezwykle wyszukanych i doskonale wykonanych dodatków - butów, torebek i małych skórzanych akcesoriów. Jednymi z najbardziej praktycznych dodatków, jakie ma w swoim portfolio Valentino, są portfele. Portfele damskie Valentino dostępne w sklepie internetowym Moliera 2 charakteryzuje klasyczny fason i ponadczasowy design. Wszystkie portfele, jak również etui na karty są wykonane z wysokogatunkowej skóry cielęcej ze specjalnego rejonu Włoch, który specjalizuje się w kaletnictwie. Dbałość o najmniejszy szczegół w procesie produkcji portfeli damskich Valentino wpływa na ich wytrzymałość i wysoką jakość,  a co za tym idzie adekwatną do tych przymiotów cenę. W ofercie naszego sklepu internetowego moliera2.com dostępne są damskie portfele Valentino w klasycznym czarnym kolorze. To, co je wyróżnia, to ponadczasowy dla marki Valentino design - np. w postaci charakterystycznego białego nadruku VLTN lub typowych dla modeli Rockstud metalowych nitów. Każdy z portfeli, czy to etui na karty Valentino, ma dyskretnie wytłoczone logo marki - gwarancję oryginalności produktu.

Valentino szyje swoje portfele w taki sposób, by były jak najbardziej praktyczne - posiadają liczne przegródki na karty kredytowe i karty zniżkowe do Twoich ulubionych sklepów, kawiarni i drogerii. Część z portfeli Valentino dostępnych w sklepie internetowym Moliera 2 ma klasyczny prostokątny kształt, inne są mniejsze, kwadratowe - dobierz wielkość portfela Valentino w zależności od formatu Twojej torebki oraz oczywiście ilości rzeczy, które chcesz do portfela zmieścić! Dla zwolenniczek torebek na pas czy kopertówek doskonale sprawdzi się płaskie etui na karty Valentino lub nawet innowacyjne etui na karty zawarte w etui na telefon. Koniecznie sprawdź ofertę Valentino - portfel damski, którą znajdziesz na wirtualnych półkach sklepowych moliera2.com. Gwarantujemy Ci konkurencyjne ceny oraz rewelacyjną obsługę klienta, która cieszy się w Internecie samymi pozytywnymi opiniami.
 

0 produktów

Brak wyników

Spróbuj użyć innych filtrów