Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Damskie koszulki Off-White

Koszulki Off-White charakteryzują się nie tylko nowatorskim i niecodziennym designem, lecz także wyjątkową jakością wykonania. Damskie koszulki są podstawowym elementem garderoby. Marka Off-White proponuje modele, które z pewnością pozostaną z Tobą na dłużej i pozwolą stworzyć Ci wyjątkową stylizację na każdy dzień.

Off-White z całą pewnością jest jedną z najbardziej pożądanych marek ostatnich lat. Wszystko to za sprawą jej niezwykłego dyrektora kreatywnego – Virgila Abloha, który wyniósł modę na zupełnie nowy poziom, prezentując niekonwencjonalne połączenie streetwearu z modą luksusową.

W swoich kolekcjach Abloh lubi poruszać tematy polityczne i społeczne. W 2015 roku stworzył kolekcję, która nawiązywała do ataków terrorystycznych na redakcję Charlie Hebdo. Były to t-shirty i bluzy z niezwykle mocnymi hasłami przewodnimi „War is not over” lub „Dazed and still confused”. Projektant zredefiniował na nowo podejście do streetwearu poprzez dodanie do niego warstwy intelektualnej. Celem Abloha było by projekty Off-White dotarły do jak najszerszego grona odbiorców, niezależnie od wieku. 

Zalety koszulek Off-White

T-shirty Off-White charakteryzują się materiałami najwyższej jakości – głównie są to koszulki bawełniane, bardzo przewiewne i wygodne w noszeniu. Koszulki Off-White występują w różnorodnych tonacjach kolorystycznych: od klasycznej czerni i bieli, poprzez szarości i granat. Wykończone są efektownymi wzorami. Szczególnie charakterystyczny dla Off-White jest motyw dwóch skrzyżowanych strzał, który był wcześniej także logo marki. Możesz być pewna, że w t-shircie ze strzałami na plecach przyciągniesz wzrok niejednej osoby! Niezwykle modne są także koszulki Off-White z wzorami imitującymi stare ekrany komputerowe, wykończone płomieniem bądź najnowszym logo marki przedstawiającym tonącego człowieka. Z całą pewnością niebanalne t-shirty Off-White spodobają się wszystkim modowym indywidualistom! Na zakupy zapraszamy online do naszego sklepu internetowego Moliera2.com, a także stacjonarnie do Salonu Moliera 2 | Bazar Poznański.

0 produktów

Brak wyników

Spróbuj użyć innych filtrów