Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Damskie kombinezony Self-Portrait

Kombinezon jest bardzo kobiecym ubraniem, które śmiało może konkurować z sukienką. Kombinezony mogą być doskonałe na wiele okazji, na co dzień, do pracy, a specjalne modele – idealne na wyjątkowe okoliczności, np. bankiety, wesela, gale i ważne uroczystości. Są bardzo kobiece i eleganckie, podkreślają sylwetkę, uwydatniają atuty i świetnie ukrywają ewentualne mankamenty. Mistrzem w projektowaniu damskich kombinezonów jest marka Self-Portrait, której kolekcję obejrzysz w sklepie Moliera 2.

Self-Portrait to angielska marka, którą w 2013 roku założył Han Chong. Projektant wykazał się ogromnym zrozumieniem wobec kobiecej natury, siły i kobiecego temperamentu. W swoich projektach udowadnia, że kobieta jest połączeniem przeciwieństw. Z jednej strony jest delikatna i wrażliwa, z drugiej zaś – dzielna i mocna. Dopieszczeniem tej pierwszej natury są wszelkie subtelne akcenty, np. koronki, wzory kropek, odsłonięte ramiona, bufiaste rękawy itp. Drugą naturę mają wyrażać skórzane ubrania oraz zmysłowe fasony. Połączenie tych dwóch charakterów daje efekt wybitny, olśniewający, który przyciąga uwagę znawców mody oraz największe światowe gwiazdy.

Damskie kombinezony Self-Portrait występują w wielu wariantach kolorystycznych. Podobnie jest z fasonami. W kolekcji marki pojawiają się kombinezony z krótkimi i długimi rękawami, bez ramion, a także z asymetrycznymi rękawami. Są tutaj kombinezony krótkie i długie, z nogawkami prostymi i rozszerzanymi. Znajdziesz odpowiedni model zarówno na letnie spacery, jak i całoroczne uroczystości. Możesz przebierać w zmysłowych kombinezonach, w których zrobisz się na bóstwo na randkę, a także w klasycznych kombinezonach, które dodadzą Ci pewności siebie, np. na ważnych spotkaniach biznesowych albo na rozmowie o pracę.

Kombinezony Self-Portrait są wykonane z wielką precyzją z najlepszych materiałów. Szczególnie widoczne jest dopracowanie detali. Kombinezony tej marki prezentowane są na światowych wybiegach mody, zaznaczając swoją niezmiennie silną pozycję w klasyce modowej. Wybierając kombinezon Self-Portrait, możesz mieć pewność, że posłuży Ci przez długi czas i dostarczy Twojej garderobie dużą dawkę luksusu.

Jeśli szukasz inspiracji na wyjątkową kreację, możesz zapoznać się z ofertą Self-Portrait w Salonach oraz na stronie internetowej Moliera 2. Jeżeli jednak nie jesteś zdecydowana, co na siebie włożyć na szczególną okazję, sklep Moliera 2 z pewnością przyjdzie z pomocą. Zapraszamy do wirtualnej wycieczki między wieszakami znakomitego projektanta. 

0 produktów

Brak wyników

Spróbuj użyć innych filtrów