Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Damskie sukienki Robert Kupisz

Robert Kupisz to polski projektant, który utworzył swoją markę w 2011 roku. W tym roku odbył się pierwszy pokaz mody artysty. Nie trzeba było długo czekać, aż mała produkcja pasjonata zamieniła się w regularną produkcję na wielką skalę. Robert Kupisz wykazuje się ogromną wrażliwością na modę damską. Jego projekty zachwycają lekkością. Specjalną linią są damskie sukienki, które z pewnością wyróżniają się na rynku. Kolekcja sukienek Roberta Kupisza zaprezentowana jest w sklepie internetowym Moliera 2.

Robert Kupisz łączy miłość do mody ze swoim doświadczeniem tancerza. W jego projektach wybija się sportowa zwiewność i zwinność, a także wyjątkowa eteryczność. Kolekcje są inspirowane różnymi kulturami, np. kulturą Orientu, w tym Japonią. Owe inspiracje polegają nie tylko na wyzyskiwaniu motywów, takich jak motyw gejszy czy szoguna, lecz także na sięganiu po konkretne zestawienia kolorystyczne, materiały, kroje i fasony. 

Damskie sukienki Roberta Kupisza mają swoją specyficzną aurę. Z jednej strony są adresowane do kobiet szalonych, pewnych siebie i wybiegających poza standardy, z drugiej natomiast podkreślają kobiecość i wrażliwą naturę kobiet. W kolekcji znajdują się sukienki krótkie i długie, z długimi i krótkimi rękawami, z wyciętymi i zabudowanymi dekoltami. Szczególnie imponujące są sukienki maxi, które łączą charakter sportowy z kokieteryjnym. Głębokie wycięcia są zmysłowe i umożliwiają zestawianie ze sobą różnych ubrań, dając spektakularne efekty i umożliwiając odświeżanie stylizacji za pomocą drobnych zmian. Sukienki łączące górę bluzy i rozkloszowany dół o długości mini to kolejny projekt, którym twórca puszcza oko do kobiet niezależnych i przebojowych. 

Przede wszystkim sukienki gwarantują wygodę. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają oddychalność i swobodę ruchów. Projektant bazuje na oversize’owych fasonach, które są kolejną gwarancją bezkompromisowej wygody. Sukienki Roberta Kupisza pozwalają na tworzenie różnorodnych stylizacji. Mogą być samodzielnym elementem stylizacji, mogą również wchodzić w duet z dodatkowymi ubraniami, np. spodniami. 

Ostateczny charakter stylizacji uzyskasz dobierając buty. Sukienki świetnie połączą się ze szpilkami, botkami na wysokim obcasie albo kozakami za kolano. Równie dobrze będą wyglądały w połączeniu z wygodnymi sneakersami. Masz pełną dowolność w wyborze. Co więcej, marka zaprasza Cię do świata, w którym możesz flirtować z modą. Z kolekcją tych niesamowitych sukienek Roberta Kupisza zapoznasz się w sklepie online Moliera 2. 

0 produktów

Brak wyników

Spróbuj użyć innych filtrów