Wyszukaj
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
-
SEZON
PROJEKTANT
KOLOR
AKTYWNE FILTRY


Plecaki

ZAPISZ SIĘ NA KODY RABATOWE I NEWSLETTER

 

Każda dziewczynka w pewnym wieku zaczyna zwracać uwagę na torebki i akcesoria. Na naszej stronie internetowej Moliera2.com znajdują się najmodniejsze, najbardziej stylowe plecaki światowych Domów Mody, które dopełnią każdą dziewczęcą stylizację.

Plecaki, które oferujemy w asortymencie sklepu Moliera2.com, nadadzą się idealnie do szkoły, jak również na piesze spacery, rowerowe wycieczki i wakacyjne wyjazdy, nie tylko z rodzicami, ale też na kolonie i obozy. Pojemne wnętrze plecaków dla dziewczynek Burberry Children sprawi, że zmieści się tam wiele niezbędnych rzeczy: podręczniki, książki, piórniki, flamastry i długopisy, pudełka na lunch.

Marki, które oferują swoje plecaki dla dziewczynek, są znane na całym świecie. Dostępne w naszym sklepie internetowym Moliera2.com plecaki Burberry Children są wykonane z najwyższej jakości, wytrzymałych materiałów, jak naturalna skóra cielęca, poliamid i poliester, ozdobione charakterystyczną dla marki kratą Burberry. Plecak Burberry Children umili dzień w szkole każdej dziewczynce.