Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
ROZMIAR
ROZMIAR
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Chłopięce kurtki płaszcze i kombinezony

20 produktów

 

Zabezpieczenie ciała przed chłodem lub mrozem jest istotne zarówno dla osoby dorosłej, jak i dla dziecka. Dobrze dobrana kurtka, płaszcz, czy kombinezon dla chłopca umożliwi mu nie tylko beztroską zabawę w nawet najbardziej zimowej scenerii, ale i zapewni odpowiednią dawkę ciepła, a przy tym także i komfortu.

Z punktu widzenia samego dziecka jest to jeden z ważniejszych atutów, natomiast jeśli chodzi o satysfakcje rodziców z oferty naszego sklepu internetowego Moliera2.com od Burberry Children, Dsquared2 Kids, Moncler Kids, Kenzo Kids to przygotowaliśmy dla Państwa bogatą stylistykę, wzornictwo, paletę kolorów oraz doskonałą jakość wykonania – a wszystko to w dużej mierze pochodzące z nowych kolekcji wymienionych marek oraz w szerokiej gamie rozmiarów, które indywidualnie dopasują Państwo do wieku swojej pociechy.

Jakość, prestiż i atrakcyjne wzornictwo naszego asortymentu kurtek, płaszczy i kombinezonów od Kenzo Kids, Burberry Children, Moncler Kids, Dsquared2 Kids zawdzięczają Państwo również szlachetnym materiałom. Oferta ta, choć przeznaczona dla szerokiego przedziału wiekowego chłopców od 6 miesięcy do 16 lat, pełnymi garściami czerpie z elegancji i właściwości posiadanych przez takie surowce, jak np. naturalny puch, futro szopa, bawełna, czy też poliamid. Dla przykładu kurtka puchowa Moncler Kids z kapturem, dwustronna kurtka Burberry Children lub niebieska kurtka puchowa Kenzo Kids to doskonały wybór nie tylko dla tych, którzy chcą dać swojemu dziecku to co najlepsze, ale i dla rodziców dbających o dobre samopoczucie i komfort swoich młodych dżentelmenów – przykładowe stylizacje znajdą Państwo w kartach poszczególnych produktów oraz w galerii na naszym Instagramie.