Wyszukaj
Szukaj
3 niezwykłe marki biżuterii damskiej w Moliera 2
Biżuteria Mokobelle

Hermina Athens, Mokobelle i Selfie Jewellery to marki, które proponują wyjątkowe interpretacje damskiej biżuterii. Czym wyróżniają się kolekcje 3 marek?

Biżuteria Hermina Athens

Marka nietuzinkowej biżuterii powstała w 2012 roku w Atenach, samym sercu tradycji greckiej. Markę założyła Konstantina Pantelous, nadając jej nazwę od imienia swojej córki. Hermina to szczególne imię, ponieważ nawiązuje do imienia greckiego boga Hermesa. To właśnie znak szczególny marki. Jest inspirowana mitologią grecką, a także sztuką antyku.

 

OBEJRZYJ WIDEO Z PREZENTACJĄ UNIKATOWEJ KOLEKCJI BIŻUTERII HERMINA ATHENS!W biżuterii Hermina Athens uwagę zwraca naturalność, pasja i miłość do piękna. Projekty wyróżniają się surowym wykończeniem oraz prawdziwie szlachetnym wykonaniem. Biżuteria bowiem bazuje na cennych kruszcach, perłach i kamieniach.Biżuteria ta wydobywa tradycję i dziedzictwo Grecji i zatrzymuje się w czasie. Jest nawiązaniem do przeszłości i głosem w kierunku przyszłości. Marka skrywa głęboką wiarę w siłę ponadczasowości i nieprzemijalność naturalnego piękna. Biżuteria Hermina Athens jest projektowana oraz ręcznie wykonywana w Atenach przez utalentowanych złotników i rzemieślników. Ogromną zaletą biżuterii oraz tym, co ją wyróżnia, jest spójność kolekcji. Marka zrezygnowała z kompletów na rzecz pojedynczych projektów. Wszystkie one jednak pasują do siebie i wyśmienicie komponują się ze sobą. Dzięki temu można je dowolnie zestawiać. Każdy projekt to bogata historia i pełna entuzjazmu opowieść.W ofercie marki znajdują się kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki. Są kunsztownie zdobione, wykonane z wysokiej jakości pozłacanego srebra. Biżuteria ta jest doskonała na wiele okazji. To znakomity wybór do wieczorowych, a także codziennych i sportowych stylizacji.


Biżuteria Mokobelle

Mokobelle to polska marka, którą założyły Marta Skłodowska i Magda Augustyniak. Nazwa Mokobelle jest pochodną od nazwy ulicy Mokotowskiej, na której powstał pierwszy butik marki.

 

OBEJRZYJ WIDEO Z PREZENTACJĄ UNIKATOWEJ KOLEKCJI BIŻUTERII MOKOBELLE!Projektantki udowadniają, że biżuteria nie jest jedynie dodatkiem do stylizacji, ale elementem służącym do wyrażania osobowości, emocji, upodobań i własnego stylu. Biżuteria Mokobelle jest ręcznie wykonywana przez profesjonalnych jubilerów oraz przy wykorzystaniu tradycyjnego rzemiosła artystycznego.Do produkcji biżuterii używane są szlachetne metale, takie jak pozłacane srebro oraz naturalne kamienie, np. szafiry, rubiny czy agaty. Wszystkie detale są wyrazem artystycznej wizji i dowodem misternej pracy. Marka zdobyła ogromną popularność dzięki autorskiej bransoletce. Inspiracją dla Mokobelle jest styl boho, choć nie brakuje tutaj również innych odniesień, np. do folkloru czy sztuki. Kolekcje obejmują bransoletki, naszyjniki i kolczyki.Biżuteria Selfie Jewellery

Polska marka Selfie Jewellery jest opowieścią o kobiecie, która jest o krok przed najnowszymi trendami, jest wzorem w świecie mody i żyje pełnią życia. Tytułowe selfie, trend współczesnych czasów, tworzy obraz kobiety, która czuje się pewna siebie i gotowa na to, aby uwiecznić każdy moment.

 

OBEJRZYJ WIDEO Z PREZENTACJĄ UNIKATOWEJ KOLEKCJI BIŻUTERII SELFIE JEWELLERY!Biżuteria Selfie Jewellery jest połączeniem klasyki i nowoczesności, ma przyciągać wzrok. W kolekcji marki znajdują się między innymi oryginalne elastyczne pierścionki, kolczyki, naszyjniki czy bransoletki.Poszczególne projekty umożliwiają dowolne zestawienia. Biżuteria marki jest wykonywana z najwyższej jakości kruszców i tworzyw. Z pewnością pozwoli stworzyć Ci spersonalizowany styl, a także sprawi, że będzie on zauważalny i zawsze wart uchwycenia w kadrze!Poznaj piękne i ultrakobiece kolekcje biżuterii niepowtarzalnych marek na stronie Moliera2.com! Znajdź swoją inspirację i stwórz swój własny styl!