Wyszukaj
Szukaj
Nowa marka Bosideng już dostępna na Moliera2.com
Kolekcja Bosideng

Listopadowe nowości w postaci płaszczy i kurtek, które zachwycają nietuzinkowym połączeniem elegancji, nowoczesności oraz komfortu w urokliwym, zimowym wydaniu. Starannie wyselekcjonowane materiały wypełnione najwyższej jakości puchem. Włoski design marki Bosideng przyciąga spojrzenia niezmiennie od 1976 roku, gdzie przez lata marka budowała zaufanie wśród klientów oraz projektantów takich marek jak Ralph Lauren, Balenciaga, czy Louis Vuitton, z którymi to miała okazję bezpośrednio współpracować. 


Bosideng na Moliera2.com 

Zimową porą dobrze jest mieć w swojej szafie okrycia wierzchnie, które zapewnią nam optymalną ochronę przed zimnem, jednocześnie nie powodując nadmiernego przegrzania. Produkty marki Bosideng są uwielbiane przez klientów na całym świecie ze względu na wysoką jakość projektów oraz modne fasony. 


Bosideng specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji odzieży puchowej. Marka oprócz podstawowej funkcji, jaką powinny spełniać produkty, czyli ochrona przed zimnem, poszła o krok dalej i w swoim asortymencie posiada kurtki oraz płaszcze o innowacyjnych technologicznie rozwiązaniach. Projektanci marki w ścisłej współpracy z badaczami z wielu krajów sukcesywnie pracują nad rozwojem marki jednocześnie zachowując wysoką jakość, która w swojej kategorii zyskuje najwyższe opinie zarówno w kraju, jak i za granicą.
Zamiłowanie do projektowania w połączeniu z zacięciem technologicznym, wieloletnim doświadczeniem podszytym włoską tradycją oraz wysoką jakością materiałów to wartości, które są fundamentem marki Bosideng. Jej sukces to niewątpliwie niebanalne zestawienia kontrastujących ze sobą cech, które sprawiają, że asortyment marki jest wysoce pożądany oraz wyjątkowy.

 

We wrześniu 2018 roku Bosideng pojawiła się jako niezależna marka na New York Fashion Week, stając się jedyną chińską marką, która pojawiła się na tym konkretnym pokazie. W pokazie nie zabrakło również międzynarodowych celebrytów, co wywołało gorącą dyskusję w mediach lokalnych i zagranicznych oraz w środowisku modowym. W październiku Bosideng połączył siły z Timem Coppensem, Ennio Capasą i Antoninem Tronem, trzema międzynarodowymi projektantami ze Stanów Zjednoczonych, Włoch i Francji, aby stworzyć wspólną kolekcję, która cieszyła się dużym zainteresowaniem konsumentów. […] W przyszłości marka Bosideng będzie nadal wprowadzać innowacje dzięki swoim podstawowym wartościom „pomysłowości”, „promowania przebudowy marki” i „ulepszania” oraz zapewniania konsumentom produktów wyższej jakości - Bosideng TeamMarka Bosideng cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, nie mogło więc zabraknąć jej w ofercie Moliera2.com. Klasyczny czarny płaszcz z połyskiem oraz pasem ściągającym w talii, a może przykuwająca spojrzenia kurtka w odważnym kolorze z kapturem obszytym naturalnym, odpinanym futrem? Propozycji modowych marki jest wiele. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Już teraz odwiedź Moliera2.com i wybierz okrycie wierzchnie odpowiadające Twoim modowym gustom.