Wyszukaj
Szukaj
Luksusowe, włoskie szpilki.  Shop-in-shop Gianvito Rossi w Salonie Moliera 2
Shop-in-shop Gianvito Rossi w Salonie Moliera 2 w Warszawie

Perfekcyjna hybryda klasyki i ponadczasowego stylu z nowoczesnym designem. Gianvito Rossi, który swoją markę obuwniczą otworzył w 2006 roku, tradycyjnego rzemiosła i kunsztu uczył się od swojego ojca, a dzięki kultywowaniu rodzinnej tradycji, umiłowaniu do najwyższej jakości oraz rękodzieła, projekty od Gianvito Rossi nie mogły zostać niezauważone. Teraz w Salonie Moliera 2 czeka zupełnie nowy shop-in-shop marki! Odwiedź świat Gianvito Rossi w jednym z najbardziej ekskluzywnych miejsc w Warszawie i odkryj kultowe modele szpilek.


Gianvito Rossi to wyjątkowa, włoska marka, której założyciel postawił sobie za cel tworzenie butów doskonałych, wyróżniających się nienagannym wykonaniem, pięknem, a do tego idealnie podkreślających kobiecą sylwetkę. Nic dziwnego, że dom mody natychmiast stał się kluczowym graczem na światowym rynku obuwia, a graficzne sylwetki, eleganckie i charakterystyczne dla marki detale, jak mieniące się kryształy, pióropusze, koronkowe hafty i transparentne elementy rozkochały w sobie Anne Hathaway, Gigi Hadid, Kate Middleton, Kylie Jenner, czy Heidi Klum. Luksusowe szpilki Gianvito Rossi stały się prawdziwym must-have w szafach stylowych gwiazd oraz it-girls świata mody.

 

Teraz projekty uwielbianej marki czekają na wszystkie miłośniczki najlepszego stylu, jakości i rzemiosła w nowym shop-in-shopie Gianvito Rossi w Salonie Moliera 2 w Warszawie. Co w nim znajdziemy? Kultowy model Gianvito, który uosabia wyrafinowany, ekskluzywny styl marki i charakteryzuje się nieskazitelną linią oraz doskonałymi proporcjami Portofino, czyli sandały na ikonicznej szpilce, które stały się stałym bywalcem czerwonych dywanów. Zmysłowe Plexi, które nadają kobiecej sylwetce nowy wymiar. Metropolis inspirowane organic design, aż w końcu odważne i pełne wdzięku Ribbon Stiletto. Gianvito Rossi to jednak nie tylko szpilki. W ofercie luksusowej marki znajdziemy również modne loafersy, designerskie sneakersy, botki, kozaki, czółenka, a nawet klapki. 

 

 

 

ZOBACZ SALON MOLIERA 2 W WARSZAWIE >>>


NOWY SHOP-IN-SHOP GIANVITO ROSSI W SALONIE MOLIERA 2 W WARSZAWIE 

Nowy shop-in-shop Gianvito Rossi w Salonie Moliera 2 w Warszawie, to wyjątkowe miejsce, w której znajdziemy luksusowe buty znanego, włoskiego domu mody. W dedykowanej przestrzeni, wśród najbardziej ekskluzywnych projektantów, nie brakuje kultowych modeli, jak i perełek z najnowszej kolekcji Gianvito Rossi. To tu odkryjesz wymarzone buty na lato i okazje, które wymają wyjątkowej oprawy. Zielone klapki na szpilce z modnym PVC, to jeden z największych trendów ostatnich miesięcy. Tak samo jak bardzo eleganckie, a przy tym niezwykle nowoczesne różowe sandały, z przyciągającymi wzrok detalami. Odwiedź shop-in-shop Gianvito Rossi w Salonie Moliera 2 przy Placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie i przekonaj się na własnej skórze, co znaczy jakość i kunszt w wykonaniu Gianvito Rossi.