FLAMENCABA. LIMITOWANA KOLEKCJA CHRISTIAN LOUBOUTIN W MOLIERA2
Flamencaba Christian Louboutin

Flamencaba to najnowsza, limitowana kolekcja butów i toreb od Christiana Louboutina, która została stworzona we współpracy z artystką i wieloletnią przyjaciółką mistrza, niezrównaną Rossy de Palma. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych premier, która celebruje bogatą kulturę flamenco i rzemiosło Andaluzji.


Wybierz się w taneczną, stylową podróż i odkryj wyjątkowe szpilki i torebki Christian Louboutin w Moliera 2… Olé!


Czerwone sandały na szpilce Sevillana


Limitowana kolekcja FLAMENCABA domu mody Christian Louboutin zabierze Cię w zmysłową podróż po hiszpańskiej kulturze i tańcu, odkrywając przez Tobą sekrety Południa. Uwodzicielskie, lakierowane lub satynowe szpilki, zdobione koronką lub obfitymi falbanami, czy bogato dekorowane torebki wprowadzą cię w oszałamiający świat tańca. 

Kokieteryjna estetyka francuskiego projektanta mody oraz symbole, wzory i ornamenty zaczerpnięte z hiszpańskiej kultury tworzą artystyczną i zachęcającą do celebracji życia kolekcję. Projektant oddał w niej swoje szczególne zamiłowanie do hiszpańskiego kolorytu i tanecznych przygód. Te luksusowe, uwodzicielskie buty i torebki, w swoich wyjątkowych detalach, ręcznie robionych ozdobach i nieszablonowych akcentach kryją w sobie bogate dziedzictwo kulturowe Andaluzji oraz niebanalną osobowość projektanta.

Wybierając modele szpilek z wyjątkowej kolekcji FLAMENCABA, poczujesz się jak Rossa de Palma, hiszpańska aktorka, muza wielu artystów i projektantów. Szpilki inspirowane Flamenco dodadzą stylizacji jeszcze więcej kobiecości, podkreślając każdą stylizację.Różowe sandały na platformie Froufrou Alta


Limitowaną, płomienną i zmysłową kolekcję Flamencaba Christian Louboutin znajdziesz w sklepie internetowym Moliera2.com oraz w salonie Moliera 2 | Warszawa.