Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
Moliera2 x Vogue Polska. Roczna prenumerata w Klubie Korzyści
Moliera2 x VoguePolska

Od teraz świat wielkiej mody jest jeszcze bliżej naszych klientów. Partnerstwo z prestiżowym magazynem “Vogue Polska” to kolejne korzyści dla klubowiczów Klubu Korzyści!

Najważniejsze informacje ze świata mody, urody i sztuki, stylowe inspiracje i wciągające sesje zdjęciowe. Nie bez przyczyny magazyn “Vogue” nazywany jest biblią mody, a od teraz członkowie Klubu Korzyści Moliera2 będą mieli dostęp do jego e-prenumeraty!
Moliera2 i “Vogue Polska”:
Nowe korzyści dla członków Klubu Korzyści

W ramach partnerstwa z “Vogue Polska” klienci Moliera2, którzy są członkami naszego Klubu Korzyści, otrzymają kolejny, wyjątkowy benefit, jakim jest roczna e- prenumerata polskiego wydania magazynu “Vogue”. Posiadacze karty Silver, Gold i VIP będą mogli czytać kultowe pismo o wielkiej modzie na swoim ulubionym urządzeniu mobilnym, w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. W tym również jego nowy, najważniejszy numer, czyli wrześniowe wydanie.


The September Issue, które tradycyjnie otwiera jesienno-zimowy sezon, to obszerna, niezwykle ważna dla miłośników mody publikacja, która omawia najgorętsze trendy i tendencje. 

We wrześniowym e-wydaniu “Vogue Polska” przeczytacie o tym, co działo się na wybiegach w światowych stolicach mody i o tym, czym jest Power dressing, który jest najważniejszym hasłem jesienno-zimowego sezonu. Dowiecie się co zachwyciło redakcję “Vogue Polska”, poznacie obiecujące talenty młodego pokolenia, przeczytacie inspirujące wywiady, a także zobaczycie zapierające dech w piersiach sesje.

Elektroniczne wydanie papierowej wersji miesięcznika, to skarbnica wiedzy dla pasjonatów stylowego, ekskluzywnego lifestyle’u. Te dwa światy wielkiej mody nie mogły się nie spotkać!


Klub Korzyści Moliera2

Nie należysz jeszcze do naszego Klubu Korzyści? W Moliera2 chcemy dać naszym klientom jeszcze więcej, dlatego dołączając do Klubu Korzyści otrzymujesz specjalne promocje tylko dla Ciebie, gwarantowane rabaty, pierwszeństwo zakupów, zaproszenia na wyjątkowe Private Sales i wiele więcej!

Do Klubu Korzyści Moliera2 możesz dołączyć w każdym momencie i zdobywać kolejne poziomy — a co za tym idzie, również kolejne benefity — dzięki punktom, które naliczają się razem z każdymi zakupami. Stań się częścią naszego luksusowego, stylowego świata, ciesz się unikatowymi ofertami i bądź jeszcze bliżej wielkiej mody.