Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
Weź udział w konkursie Moliera2 x BlondMe i podziel się swoją blond historią!

Jaka jest Twoja historia z odcieniem blond? Opowiedz nam o swojej spektakularnej metamorfozie lub podziel się ciekawą anegdotą i wygraj zestaw kosmetyków BlondMe od Schwarzkopf Professional oraz 1000 zł na zakupy w Moliera2!


Konkurs Moliera2 x BlondMe

 

Mówi się, że kiedy kobieta zmienia swoją fryzurę, to zmienia całe swoje życie. Możesz się z tym zgodzić? Czy w przypadku panów też istnieje taka reguła? Jedno jest pewne, jeżeli chodzi o włosowe eksperymenty, możemy zaliczyć je do tych niekoniecznie udanych, z których po kilku latach zanosimy się śmiechem, lub do tych, które nazwiemy prawdziwą, stylową metamorfozą. Masz na swoim koncie taką historię z odcieniem blond w roli głównej? Moliera2 i Schwarzkopf Professional BlondMe zapraszają Cię do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie, a jedyne co musisz zrobić, to podzielić się z nami swoją opowieścią.

 

Jak wziąć udział w konkursie? Odwiedź profil Moliera2 na Instagramie i zostaw pod konkursowym postem komentarz, w którym podzielisz się z nami swoją historią o blond metamorfozie! Może masz za sobą odważną koloryzację, która całkowicie odmieniła Twój wygląd, zabawną anegdotę z pielęgnacją blond włosów lub eksperyment, o którym wolisz nie pamiętać, ale Twoi znajomi nie zapominają?

 

Chcemy poznać wszystkie szczegóły, a najbardziej inspirujące odpowiedzi wyróżnimy wyjątkowymi nagrodami – Kartą Prezentową o wartości 1000 zł, do wykorzystania na stylowe zakupy w Moliera2 oraz zestawem ekskluzywnych, profesjonalnych, pielęgnacyjnych kosmetyków BlondMe, które odpowiadają potrzebom blond włosów i jeszcze bardziej podkreślają ich piękno!