Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
Poznaj cover story z Vogue Polska dzięki prenumeracie w Klubie Korzyści
Moliera2 x VoguePolska

Członkowie Klubu Korzyści Moliera2 są jeszcze bliżej wielkiej mody, a to dzięki dostępowi do rocznej prenumeraty “Vogue Polska”. Zobacz, co czeka w październikowym wydaniu ekskluzywnego magazynu.

Najważniejsze informacje ze świata mody, urody i sztuki. Inspirujące historie bohaterów okładek, stylowa skarbnica wiedzy oraz wciągające sesje zdjęciowe. Październikowe wydanie “Vogue Polska” to najważniejsza lektura miesiąca!
Październikowe wydanie “Vogue Polska” dla Klubu Korzyści Moliera2

W październikowym numerze “Vogue Polska” członkowie Klubu Korzyści poznają artystyczną historię jednego z najbardziej inspirujących, polskich muzyków — Vito Bambino, oraz o przeczytają o tym, jak zmieniło się podejście do męskości i jak rewolucja w męskiej modzie wpływa na artystyczny wyraz. Wejdą do codzienności supermodelki Małgosi Beli, która pracuje w branży już od 25 lat i właśnie wydaje swój album „Winter Girl”, a także zobaczą spojrzenie na świat i walkę o prawa kobiet oczami feministek z Gen Z.


W październikowym wydaniu “Vogue Polska” nie zabraknie — jak zawsze — najnowszych trendów i ciekawostek ze świata mody, jak chociażby fenomenu diamentów syntetycznych. Członkowie Klubu Korzyści Moliera2 przeczytają także o tym, co piszczy w świecie sztuki i kultury — w tym o nowym kinie grozy i najnowszym filmie Martina Scorsesego.

Klubowicze Klubu Korzyści Moliera2 nowy numer “Vogue Polska” przeczytają już 28 października!


Klub Korzyści Moliera2

Dzięki partnerstwu Moliera2 z “Vogue Polska” klienci, którzy są członkami naszego Klubu Korzyści, otrzymali kolejny, wyjątkowy benefit, jakim jest roczna e-prenumerata polskiego wydania magazynu “Vogue”. Od teraz posiadacze karty Silver, Gold i VIP mają darmowy dostęp do kultowego pisma o wielkiej modzie na swoim ulubionym urządzeniu mobilnym, w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.

Nie należysz jeszcze do Klubu Korzyści? W Moliera2 chcemy dać naszym klientom jeszcze więcej, dlatego dołączając do Klubu Korzyści otrzymujesz specjalne promocje tylko dla Ciebie, gwarantowane rabaty, pierwszeństwo zakupów, zaproszenia na wyjątkowe Private Sales i wiele więcej! Stań się częścią naszego luksusowego, stylowego świata, ciesz się unikatowymi ofertami i bądź jeszcze bliżej wielkiej mody.