Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
Moliera2 x Vogue Polska. Kwietniowe wydanie w klubie korzyści!

Członkowie Klubu Korzyści Moliera2 mają teraz jeszcze bliższy dostęp do światowej mody, a to wszystko dzięki rocznej prenumeracie „Vogue Polska”. Przekonaj się, co Cię czeka w najnowszym, najbardziej kobiecym numerze tego ekskluzywnego magazynu.

 

Odkryj najistotniejsze informacje ze świata mody, urody i sztuki. Poznaj najnowsze trendy i zainspiruj się. Przyszła pora, by zapoznać się z najważniejszymi treściami tego miesiąca!

 


Kwietniowe wydanie “Vogue Polska” dla Klubu Korzyści Moliera2

 

Sześćdziesiąte pierwsze wydanie magazynu "Vogue" na okładce prezentuje Gemmę Ward, która w ciągu zaledwie trzech lat, między 2004 a 2007 rokiem, zdobyła aż trzydzieści pięć okładek tego prestiżowego czasopisma. Trendy z tamtych lat jak perłowe makijaże, proste fryzury czy pastelowe sukienki ponownie zyskują popularność na wybiegach. Powrót do tych trendów możemy zauważyć na wybiegach domów mody takich jak Blumarine czy Givenchy. Wracają do łask również, modelki takie jak Mariacarla Boscono, Jessica Stam, Agyness Deyn i właśnie Gemma Ward, która po dłuższej przerwie powraca do świata mody, który przeszedł pozytywną transformację.

 

Teraz ważniejsza jest osobowość niż kult młodości czy nieustanne dbanie o szczupłą sylwetkę co doskonale ilustruje powrót na scenę Sylke Golding, chodzącej po wybiegach w wieku 57 lat i odmawiającej retuszowania swoich zmarszczek. W tym wydaniu magazynu spotykamy także top modelkę Devyn Garcia która występuje w sesji zdjęciowej z matką i siostrą oraz różne przedstawicielki świata mody i kultury, które dzielą się swoimi tajnikami pielęgnacji przekazywanymi z pokolenia na pokolenie.

 

Podkreślone zostaje zmieniające się podejście do polityki i społecznej empatii, szczególnie wśród młodszych pokoleń, które przyciągają do politycznej dyskusji poprzez nowoczesny język i podejście. Artykuły w tym wydaniu promują wzajemny szacunek, zrozumienie i dialog jako kluczowe wartości dla prezentując optymistyczne spojrzenie na przyszłość.


Klub Korzyści Moliera2

 

Dzięki partnerstwu Moliera2 z “Vogue Polska” nasi klienci, którzy są członkami Klubu Korzyści, mogą cieszyć się wyjątkowym benefitem, jakim jest roczna e-prenumerata polskiego wydania magazynu “Vogue”. Od teraz posiadacze karty Silver, Gold i VIP mają darmowy dostęp do kultowego pisma o wielkiej modzie na swoim ulubionym urządzeniu mobilnym, w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.

 

Nie należysz jeszcze do Klubu Korzyści? W Moliera2 chcemy dać naszym klientom jeszcze więcej, dlatego dołączając do Klubu Korzyści otrzymujesz specjalne promocje tylko dla Ciebie, gwarantowane rabaty, pierwszeństwo zakupów, zaproszenia na wyjątkowe Private Sales i wiele więcej! Stań się częścią naszego luksusowego, stylowego świata, ciesz się unikatowymi ofertami i bądź jeszcze bliżej wielkiej mody.