Wyszukaj
Szukaj
Limitowana kolekcja Maciej Zień x Q Marzeniom
Magdalena Mucha i Maciej Zień

#DogonićMarzenia to hasło przewodnie najnowszej kampanii fundacji Q Marzeniom. Limitowana kolekcja t-shirtów zaprojektowanych przez Macieja Zienia ma wesprzeć kobiety w rekonwalescencji po chorobie nowotworowej. Teraz kupisz je także na Moliera2.com!
 

Dzisiejsze czasy uświadamiają nam, że warto pomagać, szczególnie w obliczu choroby. Niewielu pamięta jednak o tym, by swoje wsparcie okazać również wtedy, gdy choroba została pokonana i nadszedł trudny czas rekonwalescencji. To przełomowy moment, w którym trzeba wziąć świat na swoje barki – nadrobić stracony czas i #DogonićMarzenia.Ten projekt jest skierowany szczególnie dla kobiet, które są w trakcie lub po chorobie onkologicznej. Teraz będą odkrywać swoje życie na nowo, a my im w tym pomożemy. Pomóc może każdy kupując koszulkę projektu Macieja Zienia w czterech pięknych kolorach, godnie ją nosząc, pokazując i udostępniając. – mówi Magdalena Mucha, założycielka fundacji Q Marzeniom.


Maciej Zień, Magdalena Mucha i ambasadorka akcji


Ambasadorkami projektu są kobiety – Wiola, Gosia i Aneta - które po chorobie nowotworowej chcą zacząć życie od nowa. W przejmującym wideo kampanijnym mówią o swoich przeżyciach oraz o potrzebie, czy nawet samej świadomości posiadania obok siebie bliskiej osoby podczas i po chorobie. Projekt Maciej Zień x Q Marzeniom jest dedykowany dla tych, którzy chcą wesprzeć ich codzienną walkę i pomóc im #DogonićMarzenia.


Koszulki Maciej Zień x Q Marzeniom


Limitowana kolekcję t-shirtów kupisz na stronie fundacji, a teraz także w sklepie internetowym Moliera 2.


Koszulki Maciej Zień x Q Marzeniom