Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Damskie torebki Off-White

Często mówi się, że torebka jest najlepszą przyjaciółką każdej kobiety. To dlatego, że zawsze nosimy ją przy sobie – a wewnątrz niej znajdują się wszystkie najpotrzebniejsze nam tego dnia rzeczy. Oprócz funkcji praktycznych damska torebka potrafi być równocześnie niezwykle stylowa. Odpowiednio dobrana torebka świetnie pasuje do różnorodnych stylizacji – sportowych, codziennych, eleganckich i imprezowych. 

Marka Off-White została założona w 2013 roku przez wizjonera i artystyczną duszę – Virgila Abloha. Szybko osiągnęła spektakularny sukces i zaczęła być noszona przez światowe gwiazdy: Kanye'a Westa, rodzinę Kardashian-Jenner i supermodelki, na przykład siostry Hadid. Pokazy mody Off-White mają miejsce w światowych stolicach mody, np. Paryżu czy Mediolanie. 

Zalety torebek Off-White

Damskie torebki Off-White występują w różnorodnych kolorach, kształtach i rozmiarach. W naszym sklepie internetowym kupisz zarówno torebki w klasycznym czarnym kolorze, jak i torebki w odcieniu srebra, bieli, nude, bordowym czy neonowym. Są najczęściej wykonane z gładkiej skóry licowej, chociaż zdarzają się również modele uszyte z poliamidu i pvc. 

Torebki Off-White są świetnym wyborem na różnorodne okazje. To zarówno torebki shopper, perfekcyjne na zakupy czy weekendowe wycieczki, torebki do ręki idealne na imprezy, czy torebki na ramię, które możesz zabrać ze sobą do pracy. Wszystkie torebki Off-White mają charakterystyczne dla marki motywy i symbole – zapięcie w postaci dwóch strzał czy slogany w cudzysłowie. Cudzysłów jest wyjątkowo charakterystyczny dla Off-White – Abloh twierdzi, że chce zostawić konsumentom wolną rękę w interpretacji projektów i wzbudzić w nich kreatywne myślenie.

Jedną z najbardziej charakterystycznych torebek w asortymencie Off-White jest model Jitney. To mała torebka do ręki uszyta z wysokiej jakości skóry. Ma kształt czworokąta i przednią klapę zapinaną na zatrzask w postaci dwóch strzał. Co więcej, torebka ta jest ozdobiona napisami, które imitują maźnięcia markerem. Są to takie slogany jak „Not for sale” czy „Turn to open”. Torebki Off-White mają bawić, prowokować i świetnie wyglądać – niezależnie od stylizacji.

0 produktów

Brak wyników

Spróbuj użyć innych filtrów