Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Damskie ubrania Robert Kupisz

Na rynku jest tak duży wybór ubrań dla kobiet, że aby trafić do ich gustu, trzeba przekazać jakąś dodatkową wartość. Aby nowy projektant wkupił się w łaski swoich użytkowniczek oraz znawców branży modowej, musi wnieść w ten świat coś wyjątkowego. Tak właśnie jest z wybitnym polskim projektantem, Robertem Kupiszem, który zapoczątkował swoją markę odzieżową w 2011 roku. Z jego ofertą zapoznasz się w sklepie internetowym Moliera 2.

Robert Kupisz w pracy projektanta wykorzystuje swoje doświadczenie taneczne. Jako wybitny tancerz nabył umiejętności ciężkiej pracy, nauczył się stawiać sobie wysoko poprzeczkę i dążyć do perfekcji w każdym calu. Dziś możemy to obserwować w kolekcjach, które charakteryzują się dopracowaniem każdego detalu i są wyrazem życia, historii, inspiracji i charakteru ich twórcy.

Damskie kolekcje mają przede wszystkim streetwearowy charakter i uliczny luz. Dominują w nich elementy rockowe. Noszenie ubrań Roberta Kupisza może być swego rodzaju apelem i wyznaniem. Wyrażają dystans do siebie, przebojowość, optymizm i ciekawość świata. Ubrania czerpią inspirację z różnych kultur, np. inspirację Orientem. Robert Kupisz sięga po motywy związane z Japonią, np. po motyw gejszy. Logo marki jest wyraźnym nawiązaniem do tej wielokulturowości, a trzy symbole występujące w logo układają się w nazwisko twórcy. 

Ubrania mają być funkcjonalne, zawierają praktyczne dodatki, takie jak kieszenie i wygodne zapięcia. Ponadto są solidnie uszyte i niebywale modne. Damskie ubrania Robert Kupisz są z pazurem, a wisienkę na torcie stanowi charakterne logo marki umieszczone np. z przodu, na plecach albo jako nadruk na całej powierzchni – zależnie od konkretnego modelu. 
Z pewnością każda kobieta znajdzie w ofercie coś dla siebie. W kolekcji królują pikowane kamizelki i kurtki, wygodne bluzy, luźne spodnie, szorty, także spódnice, sukienki i ciekawe akcesoria, np. czapki z daszkiem. Z pewnością zachwycą Cię monumentalne koszule o długości maxi i z nieoczywistym kapturem. Ta odzież na pewno wyróżni Cię z tłumu, pozwoli Ci zabłysnąć, a przede wszystkim – wyrazić swój silny charakter. Robert Kupisz udowadnia, że modą można się doskonale bawić oraz że moda powinna wyrażać nas samych. 

Koniecznie obejrzyj wszystkie perełki znajdujące się w ofercie projektanta. Kolekcje Roberta Kupisza znajdziesz w sklepie internetowym Moliera 2. Zapewniamy, że odkąd zapoznasz się z marką, Twoje spojrzenie na modę nabierze nowego znaczenia. Wybierz się już dziś na wycieczkę po wielkim świecie razem z Robertem Kupiszem i Moliera 2.

0 produktów

Brak wyników

Spróbuj użyć innych filtrów