Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Męskie koszulki Versace

Versace to jedna z najbardziej przebojowych i ekstrawaganckich marek modowych. Kolekcje zachwycają kunsztem i przepychem – sporo w nich barokowych wzorów czy bogatych zdobień. Wszystko to za sprawą legendarnego założyciela domu mody i jednego z największych wizjonerów – Gianniego Versace.

Gianni Versace urodził się w roku 1946 w krawieckiej rodzinie. Od najmłodszych lat wychowywał się pośród tkanin, a inspiracje czerpał z otaczającego go krajobrazu włoskiego miasta Reggio di Calabria. Zabytkowa architektura miasta wywodzi się jeszcze ze starożytnej Wielkiej Grecji – stąd w projektach Versace sporo nawiązywania do antycznych motywów. Jednym z nich jest samo logo marki – mitologiczna Meduza, pozorne widmo pięknej kobiety, które ma być przestrogą przed próżnością.

Życie Gianniego Versace było jak z filmu i poniekąd tak samo się zakończyło – projektant został zastrzelony przez seryjnego mordercę Andrew Cunana pod swoją willą w Miami Beach w 1997 roku. Stery w marce przejęła jego młodsza siostra i muza, Donatella Versace, która funkcję dyrektor artystycznej sprawuje do dziś. Celem Donatelli było zachowanie charakterystycznego, pełnego seksapilu i drapieżności stylu, jaki wykreował jej brat. Dzięki temu Versace jest wciąż jedną z najchętniej wybieranych marek luksusowych, butiki Versace znajdują się w najmodniejszych lokalizacjach na świecie a kolekcje marki w najbardziej prestiżowych sklepach internetowych.

W sklepie Moliera 2 znajdziesz zarówno damską, jak i męską kolekcję modnej linii marki – Versace Jeans Couture. Linię tę cechuje lekkość, awangardowość i młodzieżowy charakter. Spośród męskiej oferty jednymi z najchętniej kupowanych produktów są koszulki. Męskie koszulki Versace Jeans Couture są przystępne cenowo i równocześnie wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak przewiewna bawełna.

Asortyment obejmuje zarówno sportowe t-shirty, jak i najmodniejsze koszulki polo. Występują one w różnorodnych kolorach – zazwyczaj bazą jest klasyczna czerń czy biel, ale przełamują je odważne akcenty w postaci zwielokrotnionego logo marki, charakterystycznych łańcuchów, kunsztownych ramek czy zwierzęcych printów. Detale te mają odcienie neonowe, np. limonki, fuksji, pomarańczy, w kolekcji sporo także charakterystycznego dla marki złota. W połączeniu z przetartymi jeansami, kurtką ramoneską i modnymi sneakersami, koszulki Versace Jeans Couture tworzą przebojowy, młodzieżowy look. Dzięki swojej wysokiej jakości i intrygującym wzorom cieszą się doskonałymi opiniami wśród mężczyzn na całym świecie.
 

0 produktów

Brak wyników

Spróbuj użyć innych filtrów