Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

Moliera 2 | PLAC TRZECH KRZYŻY, WARSZAWA

Salon Moliera 2 | Plac Trzech Krzyży, Warszawa już od 2011 roku tworzy swoją renomę wśród butików z luksusową odzieżą w Warszawie. Na trzech piętrach przedwojennej kamienicy znajdują się ekskluzywne damskie, męskie oraz dziecięce kolekcje najsłynniejszych Domów Mody z całego świata.

Eleganckie wnętrza butiku przy Placu Trzech Krzyży przyciągają klientów różnorodnymi kolekcjami idealnymi na wiele okazji: od zwiewnych sukienek i eleganckich bluzek marek Love Shack Fancy i Tory Burch, poprzez strefy sportowej elegancji – Kenzo i Oneteaspoon. W butiku znajduje się również specjalna strefa butów luksusowych uwielbianych przez gwiazdy i influencerki marek Casadei, Gianvito Rossi, Golden Goose,Tod’s.

To, co wyróżnia sklep z odzieżą luksusową Moliera 2 | Plac Trzech Krzyży, Warszawa to specjalna przestrzeń poświęcona ekskluzywnym ubraniom męskim i kolekcjom dziecięcym. Panowie mogą wybierać w niezwykle pożądanych ubraniach i dodatkach z kultową kratą Burberry oraz zjawiskowych męskich butów światowego projektanta Christian Louboutin. Dla najmłodszych znajdziemy wybór najpiękniejszych ubranek i akcesoriów marek: Kenzo Kids, Dsquared2 Kids, Moncler Kids i Onteaspoon Kids.

 

Gdzie mieści się Moliera 2 | Plac Trzech Krzyży ?

Salon Moliera 2 | Plac Trzech Krzyży zlokalizowany jest w jednym z najpiękniejszych miejsc w Warszawie, w przedwojennej kamienicy Sukertów, która niegdyś była uważana za najwyższy budynek w Warszawie. Budynek ten, powstały na początku dwudziestego wieku, po dziś dzień wyróżnia się swoim rozmiarem i architekturą. Ulokowany vis a vis historycznego butiku Burberry, na rogu ulic Hożej i Mokotowskiej, jest również jednym z niewielu w Warszawie, który zachował swój oryginalny, przedwojenny wygląd.

Wolisz zakupy przez Internet?

Uwielbiane przez klientki butiku Moliera 2 produkty znajdują się również online na www.Moliera2.com, gdzie można dokonać zakupów wygodnie z domu, z szerokim wyborem płatności i dogodnej dostawy do drzwi

 

Moliera 2 | Plac Trzech Krzyży, Warszawa
ul. Hoża 1, 00-528 Warszawa
kom. +48 512 084 346
email: [email protected]