Wyszukaj
Szukaj
Elektryzująca jesień według Moliera 2

Wrzesień to jeden z najważniejszych miesięcy w modzie. Wkroczyliśmy w niego z nową, ekscytującą kampanią! Energetyczne wideo z udziałem Waszych ulubionych marek z Moliera2.com to chęć zainspirowania Was i spojrzenia na jesień w zupełnie inny sposób!

 

Nasza nowa kampania to spotkanie najgorętszych trendów z elektryzującą energią. To odwaga, przebojowość i nieszablonowość. Prezentujemy w niej kilka najważniejszych marek na Moliera 2, przez których pryzmat chcemy być kojarzeni. Balmain, McQueen, Burberry, Off-White oraz Golden Goose tworzą najbardziej kreatywne głowy w świecie mody. Nikogo nie dziwią już buty, które wydają się być zniszczone czy pozornie elegancka torebka z napisanym markerem sloganem „Not for sale”. 


Kampania wideo Moliera 2


O najnowszej kampanii wideo Moliera 2 wypowiedziała się Aleksandra Szol-Tułecka, e-Commerce Director Moliera2.com:

 

„Moliera 2 to przestrzeń służąca nie tylko do dyskusji na temat mody, ale przede wszystkim do eksperymentowania z najnowszymi trendami. Pierwszym krokiem do tego było dla nas założenie TikToka, którym chcemy pokazać, że nie tylko bawimy się modą, a również tworzymy trendy.

 

Obecna kampania promocyjna podkreśla, że moda jest naszym życiem i absolutną miłością. Nie tylko się nią pasjonujemy – chłoniemy ją w całości i oddychamy nią. Cieszy nas, że coraz więcej ludzi zaczyna zupełnie inaczej patrzeć na modę. Chcemy razem z nimi myśleć w niekonwencjonalny sposób – łącząc ze sobą dwa pozornie niepasujące do siebie buty bądź zakładając kurtkę na lewą stronę!”
 

polecane posty