Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Damskie torebki Furla

Rozpoznawalna na całym świecie, włoska marka luksusowych torebek Furla cieszy się niesłabnącą popularnością – co kilkanaście sekund sprzedaje się jedna z nich! Klasyczne modele, co sezon w nowej, sexy odsłonie, to kwintesencja toreb damskich Furla.

Torebki Furla to torebki we włoskim stylu: ich projekty oparte na włoskim dziedzictwie i rzemiośle, najwyższej jakości skórze, ręcznym wykonaniu i wyważonej elegancji. Torby damskie Furla to dodatek na każdą okazję, ponieważ ich współczesny design odpowiada potrzebom każdej nowoczesnej i świadomiej siebie kobiety. Marka torebek o takim dziedzictwie, jak Furla zna oczekiwania wymagającej kobiety, który potrzebuje torebki na co dzień, torebki do pracy oraz torebki wieczorowej. 

Największy wybór torebek marki Furla online można znaleźć w sklepie internetowym Moliera2.com. Wśród toreb Furla dostępnych w sklepie online znajdują się torebki na ramię, shopperki, kopertówki oraz portfele na łańcuszku wykonane z najwyższą starannością. Torebki damskie firmy Furla są znane na całym świecie dzięki ich urzekającym kolorom, zaskakującym kształtom i niezwykłym, pięknym detalom. Sklep Moliera2 oferuje najlepszą selekcję toreb Furla: od klasycznych, skórzanych modeli torebek Furla Metropolis różnej wielkości, przez eleganckie formy torebki damskiej Furla 1927 po Furla Mimi -  torebkę crossbody, o kompaktowym kształcie. Ale to nie wszystko: Furla torebki naprawdę zaskakują! Zarówno połączeniem kolorystycznym, czyli torebkami w ujmujących, pastelowych kolorach, szalonymi, zwierzęcymi patternami lub kombinacją użytych materiałów: skóry i miękkiej gumy.

Słynna, gumowa torebka Candy bag Furla nigdy nie wyjdzie z mody – jest ona synonimem kreatywności, odwagi i szaleństwa. Nawet najbardziej zaskakujący kształt lub kolor torebki Furla zyskuje najlepsze opinie, nie tylko za wygląd. Miłośniczki torebek damskich Furla cenią je za wyjątkowy, praktyczny design: nawet najmniejsze damskie torebki Furla są tak zaprojektowane, by pomieścić najważniejsze dla kobiety przedmioty: klucze, telefon, perfumy i kartę kredytową. Niemal każda z małych torebek Furla, doskonałych na imprezę lub kolację ma dostępny w sklepie swój większy odpowiednik, który sprawdzi się na zakupach lub w pracy.

Nie czekaj na promocje – torebka Furla to klasyk i doskonała inwestycja w niezawodny, ponadczasowy dodatek do stylizacji. Zwłaszcza, że firma Furla to marka torebek o niezwykłej historii, która od niemal 100 lat podkreśla styl i klasę jej klientek. Zawsze pełna elegancji – to opis zarówno torebki Furla, jak i kobiety, która ją wybrała.

0 produktów

Brak wyników

Spróbuj użyć innych filtrów