Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Chłopięce kocyki

0 produktów

Brak wyników

Spróbuj użyć innych filtrów

 

Jedną z pamiątek, które zazwyczaj przypominają dorosłym o czasach dzieciństwa, jest kocyk dziecięcy. To on przecież towarzyszył często Państwu podczas popołudniowych drzemek oraz każdej nocy, gdy zmęczenie zabawą sprawiało, że oczy same się zamykały.

Propozycja naszego sklepu internetowego Moliera2.com oprócz doskonałej jakości, chce zaoferować swoim małym klientom także piękne i miłe wspomnienia, dlatego nie mogliśmy przejść obojętnie obok możliwości dodania tej kategorii produktów do naszej markowej oferty sklepu internetowego Moliera2.com. Choć może jego klasyczny wzór nie jest w stanie oddać w pełni osobowości Państwa pociechy, ale już ciepło i bezpieczeństwo jakie zapewnia każdy z naszych kocyków od Burberry Children na pewno zadowoli malucha, a więc i jego odpowiedzialnych i kochających rodziców.

Tym co zdobywa serca naszych klientów oraz towarzyszy później wspomnieniom małych chłopców jest przystępna cena oraz miękkość materiału, z którego wykonane są nasze kocyki od Burberry Children. Bawełna wysokiej jakości to ten typ surowca, który w dotyku przypomina obłok chmury – lekki i przyjemny, a przy tym sprzyjający spokojnym i kolorowym snom po ciężkim dniu nauki i zabawy. Z uwagi na wielkość naszych kocyków, jesteśmy również pewni, że zostaną one z Państwem dość długo, by zapaść w pamięć dziecku i stać się stałym elementem dnia i nocy.