Wyszukaj
Szukaj
Artystyczny mural Moliera 2 w centrum Krakowa
Artystyczny mural Moliera 2 w Krakowie

W ścisłym centrum Krakowa powstał wielkoformatowy mural Moliera 2. Został stworzony przez grupę znakomitych artystów i zachwyca mieszkańców oraz turystów.

Mural Moliera 2 w KrakowieMoliera 2 łączy modę i sztukę, dlatego przekaz wielkoformatowy jest w pełni spójny z luksusowym charakterem marki. Mural ma powierzchnię niemal 170 m2, a prace nad nim trwały 110 godzin! Te zadziwiające liczby to dopiero początek zachwytu.Nad malowidłem pracowała grupa utalentowanych lokalnych artystów. Został stworzony ręcznie z użyciem przestrzennej iluzji. Mural wspaniale wpisuje się w zabytkową tkankę miasta, jednocześnie jest nośnikiem nowoczesności i luksusu. Można go odtąd podziwiać przy ulicy Pawiej 24. Dzieło przedstawia zabytkową architekturę Krakowa. Widnieją tutaj Katedra Wawelska oraz balon widokowy. Za wykonaniem tego kunsztownego dzieła stoi agencja Braughman Group Media.

Koncept najnowszego muralu Moliera 2


Mural Moliera 2 w Krakowie


Zamysł i wizję wyjaśnia Maria Fus, Dyrektor Marketingu i PR Moliera 2:

 

Nie myśleliśmy o tym muralu jak o typowej reklamie outdoorowej, lecz bardziej jak o dziele sztuki. Zależało nam na tym, aby odbiorcy zatrzymywali na nim wzrok z przyjemnością. Przez pierwszy tydzień eksponowana była wersja teaserowa, przedstawiająca samą architekturę miasta. Subtelny branding w postaci logo Moliera 2 na balonie czy też napis nad QR kodem zostały domalowane w późniejszym etapie powstawania muralu. Elementy te mają za zadanie zachęcić odbiorców, aby weszli do świata naszej marki. Skanując kod telefonem, można w szybki i wygodny sposób odwiedzić stronę Moliera2.com.

Luksusowe marki w Moliera 2

W ekskluzywnym świecie Moliera 2 czekają na Ciebie światowej sławy marki i wybitni polscy projektanci. Znajdziesz tutaj kolekcje marek takich jak Polo Ralph Lauren, Kenzo, Versace, Casadei, Christian Louboutin czy Aquazzura. Asortyment jest dostępny w Salonach oraz w sklepie internetowym Moliera2.com.