Wyszukaj
Szukaj

 

Twisto w Moliera2.com - płać później
 

 

CO TO JEST TWISTO?
Twisto to metoda płatności, dzięki której zrobisz zakupy w sklepie Moliera2.com bez konieczności natychmiastowej zapłaty. Płatność za te zakupy może być odroczona nawet do 45 dni!

 

JAK TO DZIAŁA?
  • Jeśli zrobiłeś zakupy do 3000 zł, przy składaniu zamówienia wybierz opcję "Płacę później" jako metodę płatności.
  • Podaj podstawowe dane potrzebne do realizacji płatności przez Twisto.
  • Otrzymujesz zamówione produkty.
  • Masz 30 dni na dokonanie płatności lub zwrot produktów. Możesz przedłużyć ten okres do 45 dni jeśli zarejestrujesz się w serwisie Twisto.

 

Najczęściej zadawane pytania:
 
To nowoczesna metoda płatności, która pozwoli Ci zapłacić online za wybrany produkt, po jego otrzymaniu i sprawdzeniu - zupełnie za darmo.
 
Wybierz Twisto - Kup teraz, zapłać za 30 dni - na etapie płatności za zakupy. To wszystko. Nie ma potrzeby wcześniejszej rejestracji. Jeżeli chcesz odroczyć płatność nawet do 45 dni za darmo, zarejestruj się w Twisto.
 
Informację o płatności otrzymasz e-mailem od Twisto. Masz 30 dni na opłacenie zamówienia do Twisto. Możesz to zrobić kartą, przelewem lub BLIKIEM.
 
Twisto jest całkowicie bezpłatne, płacisz tylko za to, co zamówisz. Pamiętaj, aby zapłacić w umówionym terminie.
 
Nie martw się, Twisto przypomni Ci e-mailem oraz SMS-em o zbliżającym się terminie płatności.
 
Możesz go łatwo wymienić lub zwrócić zgodnie z regulaminem sklepu. Po odesłaniu produktu zachowaj dowód zwrotu. Jeśli zapłaciłeś już wcześniej do Twisto - pieniądze wrócą do Ciebie.
 
Jeśli zbliża się termin płatności rachunku, a wymiana lub zwrot pieniędzy nie nastąpiły, po prostu skontaktuj się z Twisto i poproś o wydłużenie terminu na spłatę. Zalecamy zachowanie listu przewozowego, możesz zostać poproszony o przedstawie-nie dowodu zwrotu.
 
Aby odroczyć płatność na dłużej niż 30 dni zarejestruj się w Twisto. Z kontem Twisto możesz kupować przez cały miesiąc, a rachunek opłacasz do 15 dnia następnego miesiąca. W związku z tym termin zapłaty może sięgnąć nawet do 45 dni.
 
Możesz swobodnie wybrać inną metodę płatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są powody odrzucenia zamówienia, skontaktuj się z działem obsługi klienta Twisto.
 
Postępuj zgodnie z instrukcją przesłaną przez Twisto mailowo, aby uniknąć naliczenia odsetek ustawowych za zwłokę. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z płatnością, uprzedź o tym dział obsługi klienta Twisto.
 
Obsługa klienta Twisto jest dostępna codziennie od 9:00 do 20:00 pod numerem (22) 263 02 10 lub pod adresem e-mail [email protected]
 
 
 
Twisto jest dostępna dla osób powyżej 18 roku życia

Usługodawcą jest Twisto Polska sz. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 2, 02-566 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie