Wyszukaj

Ogólne

Korzystając z wyszukiwarki w sklepie online Moliera2.com  oraz przeglądając główne menu i wybrane, konkretne kategorie (np. Projektanci, Torby, Buty, Dodatki czy Stylizacje). Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego z menadżerami Salonów stacjonarnych Moliera 2 i Moliera 2  Trzech Krzyży, Warszawa, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania związane z poszukiwanymi produktami. W przypadku poszukiwania produktu w sklepie online Moliera2.com prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 22 47 000 01.
Nie ma takiej potrzeby. Zamówienie można złożyć nie rejestrując się. Jednak rejestracja w sklepie online Moliera2.com umożliwia Państwu korzystanie z takich opcji jak: sprawdzanie statusów zamówienia, przeglądanie historii zakupów, udzielonych rabatów z tytułu karty VIP oraz liczbę zebranych punktów na Karcie Stałego Klienta, udział w akcjach specjalnych i promocyjnych organizowanych zarówno przez sklep online Moliera2.com.
Dwa główne podwody to:
1. błędnie wpisywany login (adres e-mail) lub hasło do konta w sklepie online
2. zapomniane hasło – w tym przypadku prosimy kliknąć w link „Przypomnij hasło” dostępny w zakładce Załóż konto / Zaloguj się. Na adres e-mail podany przy rejestracji zostanie wysłany e-mail z wygenerowanym linkiem do zmiany hasła. Jeśli mimo poprawnego hasła, nie udało się zalogować prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres [email protected] w przypadku problemu  z zalogowaniem się do sklepu online Moliera2.com 
Sklepie online Moliera2.com  ma prawo zablokować konto Klienta w przypadku złamania punktów Regulaminu. W takiej sytuacji prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres [email protected] w przypadku zablokowania konta do sklepie online Moliera2.com.
Czas realizacji zamówienia jest uzależniony tylko i wyłącznie od momentu wpłaty na konto kwoty zgodnej ze złożonym zamówieniem. Wysyłka Asortymentu następuje w ciągu 24 godzin od momentu jego przygotowania do wysyłki. Klient otrzymuje na adres e-mail podany w Zamówieniu, informację o tym, że zamówiony Asortyment został wysłany i zostanie dostarczony w ciągu 24 godzin.
Sklep online Moliera2.com jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, w soboty w godzinach 11:00-14:00 i niedziele handlowe w godzinach 11:00-14:00. Można się kontaktować pod numerem telefonu: +48 22 47 000 01 lub adresem e-mail [email protected]
Fakturę VAT w wersji elektronicznej wystawiamy w oparciu o podane dane i dołączamy do powiadomienia wraz z informacją o wysyłce zamówienia lub odbiorze osobistym przesyłki. Dotyczy to zarówno osób fizycznych jak i prawnych. Proszę zwrócić uwagę na fakt, że dane do faktury oraz dane do wysyłki mogą być różne.
Klient składa zamówienie na wybrane produkty w sklepie online Moliera2.com co jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i warunków sprzedaży.Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje wiadomość z informacją, że zamówienie dotarło do sklepu online Moliera2.com  Wiadomość jest wysłana na adres e-mail podany w trakcie rejestracji jeśli dokonuje zamówienie z logowaniem lub na adres e-mail podany w zamówieniu jeśli dokonuje zamówienia bez logowania.
W przypadku braku wpłaty za złożone zamówienie, po przekroczeniu czasu rezerwacji (15 min), zamówienie otrzymuje status „anulowane”, a towar ponownie jest dostępny w sklepie online Moliera2.com. Wiadomość o anulowaniu Zamówienia jest wysłana do Klienta na adres e-mail podany w trakcie rejestracji jeśli dokonuje zamówienie z logowaniem lub na adres e-mail podany w zamówieniu jeśli dokonuje zamówienia bez logowania.Po dokonaniu płatności za złożone zamówienie Klient otrzymuje wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia przez sklep online Moliera2.com, które równoznaczne jest z zawarciem umowy sprzedaży. Wiadomość jest wysłana na adres e-mail podany w trakcie rejestracji jeśli dokonuje zamówienie z logowaniem lub na adres e-mail podany w zamówieniu jeśli dokonuje zamówienia bez logowania.

Klient płaci za zakupiony towar przy pomocy jednej z dostępnych opcji płatności. Wysyłka Asortymentu następuje w ciągu 24 godzin od momentu jego przygotowania do wysyłki. Klient otrzymuje na adres e-mail podany w Zamówieniu, informację o tym, że zamówiony Asortyment został wysłany i zostanie dostarczony w ciągu 24 godzin. W momencie wysyłki towaru sklep online Moliera2.com wysyła Klientowi potwierdzenie nadania przesyłki wraz z jej numerem.
Po złożeniu zamówienia Klient ma 15 minut na jego opłacenie. W przypadku braku wpłaty za złożone zamówienie, po przekroczeniu czasu rezerwacji, zamówienie otrzymuje status „anulowane”, a towar ponownie jest dostępny w sklepie online Moliera2.com. Wiadomość o anulowaniu Zamówienia jest wysłana do Klienta na adres e-mail podany w trakcie rejestracji jeśli dokonuje zamówienie z logowaniem lub na adres e-mail podany w zamówieniu jeśli dokonuje zamówienia bez logowania.

Formy płatności

Sklep online Moliera2.com oferuje następujące metody płatności:
-kartą kredytową: VISA, MasterCard
-szybkim przelewem elektronicznym
-płatność przy odbiorze - należy mieć przygotowaną odliczoną kwotę (w gotówce).

Kurier nie jest zobowiązany do wydania reszty. Z tego typu płatności można skorzystać zamawiając produkty do kwoty 10 000 zł całego zamówienia w przypadku DPD oraz 6 500 zł w przypadku DHL.

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wybraną formę płatności.
Proces realizacji zamówienia rozpoczyna się zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.
Bezpieczeństwo jest jednym z naszych absolutnych priorytetów. Na każdym etapie działań przywiązujemy ogromną wagę do ochrony danych osobowych. Posiadamy najwyższej jakości rozwiązania technologiczne i zabezpieczenia systemowe. Połączenie z serwisem jest szyfrowane przez 64bit klucz protokołu SSL. Ponadto hasła Klientów szyfrowane są w bazie danych przez algorytm md5.Zespół specjalistów na bieżąco monitoruje system tak by wszelkie operacje przebiegały bez zarzutu.

Wysyłka

Wysyłka zamówionych produktów jest realizowana przez firmę kurierską DHL, DPD oraz InPost. Aktualny koszt wysyłki na terenie całej Polski wynosi 29 zł. Wyjątek stanowią wysyłki produktów o wartości powyżej 1000 zł, których koszt wysyłki wynosi 0 zł.

W przypadku płatności za pobraniem koszt wysyłki wynosi 35 zł. Wyjątek stanowią wysyłki produktów o wartości powyżej 1000 zł, których koszt wysyłki wynosi 0 zł. 

Dodatkowo, aby zadbać o gwarancję bezpieczeństwa przesyłek naszych Klientów, każda wysyłka jest ubezpieczona (wartość ubezpieczenia do 50 000 zł). W przypadku zaginięcia bądź uszkodzenia zostanie zwrócona równowartość zamówienia (wyjątek stanowi biżuteria, której maksymalna wartość ubezpieczenia to 1500 zł).

Aby sprawdzić status swojej przesyłki, należy skorzystać ze strony www.dhl.pl  www.dpd.com.pl lub www.inpost.pl  wpisując numer listu przewozowego podanego w powiadomieniu e-mailowym informującym o zmianie statusu zamówienia.

Przesyłki wysyłane są kurierem DHL, DPD (www.dpd.com.pl) lub InPost (www.inpost.pl) . Przy odbiorze zamówienia Klient zobowiązany jest dokonać w obecności kuriera sprawdzenia stanu przesyłki niezwłocznie po jej dostarczeniu. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń lub naruszeń przesyłki niezbędne jest sporządzenie i podpisanie przez Klienta i kuriera odpowiedniego protokołu oraz niezwłoczne zawiadomienie o powyższym fakcie IT FASHION.
Wysyłka Asortymentu następuje w ciągu 24 godzin od momentu jego przygotowania do wysyłki. Klient otrzymuje na adres e-mail podany w Zamówieniu, informację o tym, że zamówiony Asortyment został wysłany i zostanie dostarczony w ciągu 24 godzin.
Każdy produkt jest zabezpieczony plombą wraz z zawieszką zawierającą instrukcję zwrotu. Prosimy o nieusuwanie zawieszki w trakcie przymierzania towaru.
Faktura w formie elektronicznej zostanie dołączona do powiadomienia wraz z informacją o wysyłce zamówienia lub odbiorze osobistym.

Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze, w godzinach 8.00 – 17.00. W przypadku, gdyby opcja odbioru przesyłki w godzinach pracy kuriera nie była możliwa prosimy o kontakt z bezpośrednio z firmą kurierska DPD numer tel.:  +48 22 577 55 55 (poniedziałek-piątek w godz. 8-20, sobota w godz. 8-14 lub InPost numer tel.:  +48 722 444 000 (poniedziałek-piątek w godz. 7-22, sobota w godz. 8-22)  .
Klient zarejestrowany w sklepie online Moliera2.com i posiadający konto może śledzić status swojego zamówienia na bieżąco.

Oczywiście istnieje możliwość odbioru osobistego, wystarczy podczas zamówienia zaznaczyć jako formę dostawy odbiór osobisty. Odbiór zamówień możliwy jest w Salonie Moliera 2, przy ulicy Moliera 2 w Warszawie, w Salonie Moliera 2 Bazar Poznański, przy ul. Marcinkowskiego 10 w Poznaniu, lub  w Salonie Moliera 2 Plac Trzech Krzyży, przy ulicy Hoża 1 (róg ulicy Hożej z Mokotowską) w Warszawie  od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 do 18:00, w soboty w godzinach 11:00 do 18:00 i niedziele handlowe od godziny 11:00 do 18:00.
Zlecenie realizacji zamówienia wysyłane jest pierwszego dnia roboczego po dniu zaksięgowaniu na koncie IT FASHION wpłaty za zamówienie. O statusie zamówienie Klient jest informowany na bieżąco drogą mailową.
W momencie dostarczenie przesyłki przez kuriera prosimy o dokładne sprawdzenie, czy nie została uszkodzona.
W razie uszkodzenia podczas transportu, prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i niezwłoczne skontaktowanie się drogą elektroniczną na adres [email protected] w przypadku realizowania zamówienia w sklepie online Moliera2.com.
Jeśli przesyłka zostanie odebrana bez wcześniejszych oględzin, należy jak najszybciej skontaktować się z firmą kurierską pod numerem +48 22 577 55 55, aby zgłosić szkodę oraz chęć sporządzenia protokołu szkody. Po przyjeździe kuriera należy wraz z nim sporządzić protokół, zaznaczając wszystkie szczegóły i akceptując finalną wersję protokołu. 
Wypełniony i podpisany protokół należy odesłać do jednego z naszych Salonów stacjonarnych razem z reklamowanym produktem. Jeśli zakup był realizowany w sklepie online Moliera2.com, należy wysłać maila z opisem sytuacji i numerem zamówienia na adres [email protected], a  wysyłkę na adres ul. Moliera 2, 00-076 Warszawa. Dla bezpieczeństwa, przed nadaniem paczki prosimy dokonać kserokopii wyżej wymienionych dokumentów.

Zwroty, reklamacje, wymiana

Każdy produkt zakupiony w sklepie online Moliera2.com można zwrócić w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Warunkiem jest odesłanie towaru bez oznak użytkowania w oryginalnym opakowaniu zabezpieczającym. Prosimy pamiętać, że dołączanie dokumentu sprzedaży nie jest obowiązkowe. 
W celu dokonania zwrotu należy wypełnić formularz na stronie http://www.moliera2.com/dpd/create. Po złożeniu zlecenia zwrotu na podany adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia.
 
Każdy produkt oferowany w sklepie online Moliera2.com można wymienić w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Warunkiem jest odesłanie towaru bez oznak użytkowania. Wymiana możliwa jest na dowolnie wybrany inny produkt.
W przypadku chęci wymiany produktu kupionego w sklepie online Moliera2.com prosimy kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu +48 22 47 000 01 lub mailowo [email protected]. Brak metki zabezpieczającej oryginalnie przytwierdzonej do towaru wyklucza możliwość wymiany.
Wymiany można również dokonać przez wypełnienie formularza zwrotu, zaznaczając opcję "wymiana" na stronie http://www.moliera2.com/dpd/create. Po złożeniu zlecenia na podany adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia.

Zgodnie z prawem konsumenckim towary sprzedawane droga elektroniczną objęte są 2-letnią gwarancją. W tym okresie Klientowi przysługuje prawo reklamacji towaru. 
Reklamacji można dokonać wysyłając maila na adres [email protected] w przypadku realizowania zamówienia w sklepie online Moliera2.com, telefonicznie dzwoniąc na numer wskazany na stronie głównej serwisów lub w formie listu poleconego na adres IT FASHION POLSKA GROUP & PARTNERS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Moliera 2, 00-076 Warszawa.
Klient w odpowiedzi na wysłany e-mail otrzymuje odpowiedź z formularzem reklamacyjnym do wypełnienia.

Brak potwierdzenia zakupu wyklucza możliwość reklamacji.

Koszt przesyłki związany z wymianą towaru przez Klienta, ponosi Klient. Koszty przesyłki związane ze zwrotem towaru sklepie online Moliera2.com zwraca wraz z kwotą zwrotu za towar. W przypadku reklamacji koszt przesyłki związany z odesłaniem asortymentu reklamowanego, sklepie online Moliera2.com zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.
Zwrot pieniędzy następuje wterminie do 14 dni,od momentu zakończenia procedury zwrotu lub reklamacji, na rachunek Klienta podany podczas składania zwrotu lub reklamacji. W momencie pomyślnego zakończenia procedury zwrotu sklep online Moliera2.com wysyła powiadomienie e-mail o zmianie statusu zwrotu. W przypadku reklamacji kontaktujemy się z Klientem indywidualnie.
W przypadku wymiany jednego produktu o statusie „nowość” na ten sam w innym rozmiarze, pochodzący od tego samego projektanta, Klient ponosi jedynie koszt kuriera za odesłania danego produktu do sklepu online Moliera2.com  (ul. Moliera2, 00-076 Warszawa). Jeśli produkt nie ma statusu „nowość” Klient podczas wymiany ponosi zarówno koszt odesłania produktu do sklepu online Moliera2.com jak i wysłania przez sklep online Moliera2.com wymienionego produktu.

W przypadku chęci wymiany na inny produkt od tego samego lub innego projektanta obowiązuje procedura zwrotu poprzedniego produktu (obowiązują wszystkie zasady właściwe procedurze zwrotu, patrz powyżej) oraz zakupienie nowego produktu zgodnie z obowiązującym procesem sprzedaży w sklepie online Moliera2.com.
Masz inne pytania?
Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta

ZAPISZ SIĘ NA KODY RABATOWE I NEWSLETTER