Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
ROZMIAR
ROZMIAR
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Damskie futra

1 produktów

 

Niezależnie od pory roku oraz gustu klientek nasz sklep internetowy Moliera2.com stara się sprostać stawianym oczekiwaniom. Pomocne są nam w tej kwestii nie tylko doświadczenie, ale i bogaty asortyment odzieży damskiej, którego częścią są między innymi futra, kurtki, parki, kamizelki i płaszcze zimowe.

Korzystając z możliwości oraz zaufanych źródeł przygotowaliśmy dla Państwa zatem ofertę zawierającą wyłącznie najbardziej stylowe i zdolne sprostać aktualnym trendom w modzie, luksusowe futra damskie od światowych projektantów, takich jak: Almarosafur, Canada Goose, Hetrego, Moncler, Yves Salomon Paris, Mr & Mrs Italy, Twinset oraz Love&Rose.

Ciepło i wygodę podczas zimowych dni zapewnią tu naszym klientkom starannie wyselekcjonowane materiały najwyższej jakości (kaszmir, futro z lisa, futro z norek, futro z szynszyla, futro szopa, futro kojota, skóra cielęca, skóra owcza, alpaka, futro z owcy tybetańskiej, bawełna, itp.). Jeśli zaś chodzi o ceny, którym objęte są te produkty to zapewniamy, iż są one w pełni atrakcyjne, zważywszy na fakt, że spotkać tu można liczne przeceny, m.in na beżowe futro z norek Almarosafur, płaszcz z futrem z sobola Yves Salomon Paris oraz parkę z futrem naturalnym Mr & Mrs Italy. Produkty wychodzące z pracowni takich gwiazd świata mody jak Moncler, Yves Salomon Paris, Mr & Mrs Italy, Hetrego, Canada Goose, Twinset oraz Love&Rose to naszym zdaniem bardzo zaufana i bezpieczna inwestycja w zbudowanie swojej własnej eleganckiej, wyjątkowej i ekskluzywnej garderoby cieszącej się doskonałą opinią na każdą pogodę.

Oprócz szerokiego wyboru rozmiarów oraz precyzyjnego wykończenia każdego elementu naszych modeli ekskluzywnych kurtek i futer damskich od Yves Salomon Paris, Moncler, Mr & Mrs Italy, Hetrego, Canada Goose oraz Almarosafur czeka również na Państwa bogata paleta kolorystyczna, która bez problemu dopasuje się do każdego zestawu wybranego przez klientki naszego sklepu internetowego Moliera2.com. Wśród barw, które jesteśmy w stanie Państwu zaproponować znajdują się oczywiście klasyczna czerń, elegancki brąz, dyskretne odcienie szarości, stonowane zielenie, granaty, czerwienie, róże, a także niebieskie, białe i cieliste modele idealnie komponujące się z niemal każdym stylem ubioru oraz wybranymi butami.